Wyszukiwanie zaawansowane »

Pielęgnacja stóp

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Pielęgnacja stóp

Postprzez Elena » Wt lip 30, 2019 8:15 am

Czaszia napisał(a):Ja chyba wybiorę się do kosmetyczki z moimi stopami.. nie mam już siły na domowe zabiegi pielęgnacyjne.

Zrobienie maski nie wymaga wiele zachodu. Nakładasz ją na stopy na pół godzinki podczas oglądania ulubionego serialu i... samo się robi. :)
Elena

Postprzez Elena » Wt lip 30, 2019 8:46 am

Shine napisał(a):Bardzo ważna jest pielegnacja naszych stóp. Musimy je odpowiednio nawilżać o o nie dbać. Ja od jakiegoś czasu stosuje skarpetki nawilżające od Scholla z olejem kokosowym . U mnie sprawdzają sie bardzo dobrze.

Są jeszcze z olejkiem makadamia. Wypróbuj sobie, bo też są super. :)
Elena

Postprzez malgo » Wt wrz 03, 2019 10:47 am

Próbuję namówić męża do tego, aby poszedł do kosmetyczki i zadbał o swoje stopy. Niestety nie chce i zastanawiam się jakie kosmetyki mu kupić, aby jego pięty nie były takie twarde i szorstkie. Słyszałam, że bardzo dobrej jakości są produkty manfoot. Myślicie, że jeśli kupię mężowi skarpetki złuszczające (https://www.manfoot.pl/pl/produkty/zlus ... -mezczyzn/) to one wystarczą? Czy jeszcze jakiś inny produkt kupić? A może macie coś sprawdzonego? :)
malgo

Postprzez sylwia05 » Wt gru 10, 2019 11:16 am

Akurat stopy to taka część ciała, o którą warto szczególnie zadbać. W przeciwnym razie możecie odczuwać poważny dyskomfort podczas chodzenia, co bardzo źle wpłynie na standard Waszego życia. Właśnie dlatego powinniście odwiedzić podologa z http://akcosmet.pl . To pomoże Wam uniknąć problemów i znacznie poprawić stan stóp.
sylwia05

Postprzez Radzka » Pn gru 16, 2019 2:36 pm

warto stosować dobre dermokosmetyki z apteki do pielęgnacji stóp, np. Gehwol czy Scholl i regularnie dbać o stopy to chyba najważniejsze ;)
[url=https://www.apo-discounter.pl/]apteka internetowa[/url]
Radzka

Postprzez mixturka » Śr gru 18, 2019 12:46 pm

Mnie strasznie pęka skóra na stopach i to tak, że aż boli. Kompletnie nie wiem, co z tym zrobić.
mixturka

Postprzez annalu13 » Cz kwi 09, 2020 11:32 am

W Instytucie Podologicznym w Rzeszowie wykonują różne zabiegi na stopy. Ja raz skorzystałam i na prawdę polecam. Stopy były bardzo odżywione i piękne. Super jest zrobić sobie taki zabieg podologiczny przed latem ;)
annalu13

Postprzez twojakosmetyczka » Cz maja 07, 2020 9:51 am

ja polecam używać kosmetyki naturalne, dzięki nim mój problem zniknął. :)
twojakosmetyczka

Postprzez polizejka » N maja 24, 2020 4:39 pm

Super kosmetyki mają w Bielenda , specjalną serię kosmetyków do pielęgnacji stóp własnie Anx Silver Podo Expert. Kupiłam taki żel do działania miejscowego , ze srebrem aktywnym.Idealnie działa na wysuszone pięty, zrogowaciały naskórek. widze efekty- skóra wyraźnie delikatniejsza, już się ta nie łuszczy.
polizejka

Postprzez krast » Pn maja 25, 2020 10:41 am

naturalne kremy na pewno w tym pomagają
krast

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki