Strona 1 z 2

Walka z trądzikiem

PostNapisane: Pn lut 25, 2019 11:14 pm
przez kebzun
Mam 22 lata, teoretycznie już dawno trądzik powinien mi zniknąć, jednak mimo wszystko on cały czas utrzymuje się w takim samym natężeniu. Próbowałam już wielu domowych metod na jego pozbycie się, jednak nic nie przynosi efektów, czy macie jakieś sprawdzone sposoby, które mogą pomóc w tak ciężkich przypadkach?

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Pn lut 25, 2019 11:59 pm
przez zuzazuzka
też ciągle walczę z trądzikiem...

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Wt lut 26, 2019 10:49 am
przez ciki
Bo jeżeli trądzik jest bardzo nasilony, to ciężko będzie się go pozbyć domowymi metodami, a nawet różnymi maściami z aptek. Wtedy najkorzystniejszym rozwiązaniem są zabiegi w klinikach urody. Kilka wizyt i będziesz mieć problem z głowy.

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Śr lut 27, 2019 11:44 pm
przez pumkaz
Z tego co słyszałam to zabiegi są bardzo skuteczne, jednak boje się tego. Z tego co czytałam kiedyś to ceny są strasznie wygórowane i mało gdzie można wykonać taki zabieg za nie wielkie pieniądze i u dobrych specjalistów.

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Cz lut 28, 2019 12:35 pm
przez ciki
Ja akurat mieszkam w Warszawie, więc nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem dobrej kliniki. Co do wysokiej ceny, to ja wolę wydać 200zł (a to nie jest majątek) na taki zabieg, niż kupować różne maści, które niby mają pomóc i wyrzucać pieniądze w błoto.

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Pt mar 01, 2019 4:35 pm
przez kebzun
Kurcze chyba muszę faktycznie nad tym pomyśleć, tylko właśnie tak jak pisała tam jakaś koleżanka, pozostaje lekki strach. Można jakoś zweryfikować salon przed pójściem do niego, czy jest na 100% dobry?

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Wt mar 05, 2019 11:20 am
przez ciki
Weryfikować można jedynie po opiniach oraz po kontakcie z obsługą, innych opcji chyba nie ma, przynajmniej nie przychodzą mi do głowy. Ale to nie jest coś skomplikowanego, że powinna się się tego obawiać, jak mieszkasz w Warszawie i szukasz miejsca, gdzie pomogą Ci się go pozbyć, to wybierz się do http://www.y-s.pl/

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Wt mar 05, 2019 7:16 pm
przez norag
ja bym polecił jakieś oczyszczanie wewnętrzne i dużo wody

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Pn mar 11, 2019 9:42 pm
przez joluska
A ja bym doradziła antykoncepcję hormonalną. Serio! walczyłam do 29 lat z trądzikiem u siebie i raz na zawsze się pozbyłam jak zaczęłam brać tabletki belara. Jak miałam przerwy na dzieci to trądzik nie wracał czego się obawiałam także raczej już konkretnie odpuścił. A do tego mam zabezpieczenie przed ciążą pewne.

Re: Walka z trądzikiem

PostNapisane: Pn mar 11, 2019 9:52 pm
przez FireFighter
To jest najgorsze. Wiem co czujesz. Jestem matką trójki dzieci i męczyłam się z tym koszmarem przez 30 lat. Szczere wyrazy współczucia z mojej strony...
-------------------------------------------------------------------
pochłaniacz wilgoci HumiStop