Strona 1 z 1

podłoga bambusowa

PostNapisane: Śr kwi 10, 2019 8:33 am
przez NataliaZdroj
Skręcane z pasemek bambusa podłogi mają wysoką gęstość, są bardziej odporne na ścieranie niż zwyczajne podłogi bambusowe, są też płaskie i gładkie, bez deformacji, o ekskluzywnym kolorze, fakturze i świeżości, miłym dla oka. http://podlogabambusowa.eu/podlogi-wewnetrzne

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Śr kwi 10, 2019 9:43 am
przez demeter
Cóż, ciekawa opcja.

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Cz kwi 11, 2019 9:54 pm
przez weronika23
Podłoga bambusowa to coś nowego. Pierwszy raz słyszę o czymś takim. A co z ogrzewaniem podłogowym? Można pod spód zastosować taką posadzki anhydrytowe Łódź czy jednak nie?

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Śr wrz 18, 2019 9:18 am
przez Elza
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pod taką podłogę (czy jakąkolwiek inną) zastosować taką posadzkę. Co do ogrzewanie podłogowego, to producent powinien wyraźnie zaznaczyć, czy nadaje się taka podłoga na ogrzewanie podłogowe czy nie - bo to się może różnić, właśnie zależnie od producenta. Kolejna sprawa, to przy ogrzewaniu podłogowym trzeba też pamiętać, by podkład, który się daje pod podłogę również był przeznaczony do tego typu ogrzewania. Świetnie sprawdzi się na pewno pianowood - www.pianomat.pl/pianowood/ , który jest profesjonalnym podkładem dla podłóg pływających, świetnie dociepla i wycisza tego typu podłogi. Można go stosować na ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne.

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Wt wrz 24, 2019 6:55 pm
przez magda906
Drewniane podłogi świetnie sobie radzą przy elektrycznym ogrzewaniu. Podpytaj w https://econovli.pl/ - to sklep z ogrzewaniem elektrycznym, także dedykowanym pod podłogówki. Myślę, że warto stawiać na sprawdzone, nowoczesne i oszczędne rozwiązania, z econovli to proste.

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Cz paź 17, 2019 10:30 am
przez kebzun
W całym mieszkaniu mam położone panele i nie żałuję, pod nie kupiono podkład https://podlogi24.net/wineo-profesjonal ... _1523.html aby wyciszyć podłogę, z czego jestem zadowolona, nic nie słychać jak po niej się chodzi

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Cz paź 17, 2019 12:25 pm
przez JaneDarling
Chętnie bym kupiła sobie taką podłogę. To wszystko musi bardzo dużo jednak kosztować.
_____________________
http://pracelicencjackieadministracja.info.pl

Re: podłoga bambusowa

PostNapisane: Pt paź 18, 2019 9:38 pm
przez magda906
Chyba na topie są panele laminowane? Na https://my-floor.pl/ panele podłogowe, panele laminowane, w dobrej cenie je u nich można kupić, ale i wszystkie produkty niezbędne do montażu.