Wyszukiwanie zaawansowane »

dentysta z doświadczeniem

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: dentysta z doświadczeniem

Postprzez GabiM29 » Pn wrz 09, 2019 9:03 am

Jeśli chodzi o leczenie mleczaków u dzieciaków to całkowicie się zgadzam, że najlepiej będzie postawić na dentystów z doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem do dzieci aby mogli na spokojnie zająć się leczeniem zębów bez krzyków i płaczu. My stawiamy na gabinet 3G Dentist z Krakowa, gdzie także sami z mężem chodzimy i jak do tej pory nie ma zastrzeżeń :)
GabiM29

Postprzez radzia » Wt wrz 10, 2019 8:11 am

U nas na Kłobuckiej otworzył się nowy gabinet stomatologiczny Atelier Uśmiechu , w którym pracuje kilku doświadczonych lekarzy, mimo że większość kadry jest młoda. Kończyli dobre szkoły, dlatego zainteresowałam się tą placówką. Mogłabym zapisać się na ogólny przegląd zębów i na leczenie, jeśli praca mi na to pozwoli.
radzia

Postprzez Martazosiedla » Pt wrz 13, 2019 6:52 am

Gdy urodziła się najmłodsza córeczka, właśnie szukaliśmy nowego lekarza stomatologa. Nie braliśmy pod uwagę jeszcze wtedy dentysty z podejściem do malucha. Okazało się jednak, że w https://premium-clinic.pl/cennik-uslug- ... ogicznych/ , gdzie chodziliśmy sami i starsze córki jest przemiła Pani doktor, idealna dla takich maluchów. Ma anielską cierpliwość i doskonałe podejście. Z resztą według niej największe znaczenie ma nastawienie rodziców. Jeśli oni się nie boją i są zrelaksowani podczas wizyty, to dzieci czują ich emocje i jest po prostu łatwiej.
Martazosiedla

Postprzez farah557 » Pt wrz 13, 2019 7:45 am

Poszukaj takiego, który robi dużo szkoleń. Bo doświadczenie może mieć ale jak jest goły z nowości to żaden z niego specjalista. Wiem, że Poznań Lab robi świetne szkolenia stomatologiczne, może zapytaj ich o rekomendacje
farah557

Postprzez zuzu22 » Pt wrz 13, 2019 4:11 pm

Na szczęście mam bardo twarde szkliwo, bo znamy życie i wiemy, że wizyty u dentysty wcale nie należą do przyjemnych. Szczególnie takie, które wymagają borowania czy innych nieprzyjemnych zabiegów. A te niestety mogą się stać naszym udziałem.
zuzu22

Postprzez Werox111 » Śr wrz 18, 2019 1:38 pm

Od kiedy znalazłam swojego sprawdzonego dentystę to w ogóle nie boję się chodzić robić zębów. Mają oni tam znieczulenie komputerowe , które naprawdę działa i dzięki temu jestem w stanie wytrzymać bardzo dużo bólu. Super sprawa.
Werox111

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki