Wyszukiwanie zaawansowane »

Otwarty związek - ktoś był?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Otwarty związek - ktoś był?

Postprzez kebzun » Cz maja 02, 2019 1:47 pm

Czy ktoś z was był w otwartym związku. Minie i mojego partnera bardzo pociąga taka wizja i chętnie byśmy spróbowali innych doznań. Nie wiemy jednak do końca gdzie szukać innych otwartych na to ludzi, może ktoś z was czegoś takiego próbował i ma jakieś cenne rady?
Ostatnio edytowano Cz maja 16, 2019 12:06 pm przez kebzun, łącznie edytowano 1 raz
kebzun

Re: Otwarty związek - ktoś był?

Postprzez Felina » Śr maja 08, 2019 9:49 pm

Hej, luźne związki to fajna sprawa, ale nie otwarte w kontekście seksualnym. Np. my jesteśmy sobie wierni ale każdy z nas ma swoje sprawy i swoich znajomych, nie mamy też wspólnych finansów itp. Nie stawiamy sobie ograniczeń.
Felina

Postprzez ciki » Pt maja 10, 2019 10:21 am

Musicie oboje tego naprawdę chcieć, żeby wasz związek się nie rozpadł. Sama w otwartym związku nie byłam, ale np umawiałam się z innymi mężczyznami tylko i wyłącznie w celu intymnych doznań.
ciki

Postprzez magda906 » N maja 12, 2019 7:47 pm

Ja nie jestem zwolenniczka takich relacji, ale każdy ocenia według siebie. Możecie szukać osób z podobnymi potrzebami na portalach randkowych - na randkuj.my jest wiele fajnych osób, o różnych preferencjach i wielu zainteresowaniach, którzy albo szukają partnera albo zwyczajnie bratniej duszy, przyjaciół czy współtowarzyszy wypraw bliższych i dalszych chociażby.
magda906

Postprzez Marilla » N maja 12, 2019 9:28 pm

Powiem Wam szczerze, że ja sobie tego nawet nie potrafię wyobrazić..
Marilla

Postprzez kebzun » Cz maja 16, 2019 12:01 pm

Ciki no i w jaki sposób zapoznawałaś takie osoby? My myśleliśmy nad pójściem do jakiegoś klubu, ale trochę się wstydzimy o boimy, że jednak może się nie udać nikogo znaleźć.
kebzun

Powrót do Damskie pogaduszki