Strona 1 z 2

Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Cz maja 02, 2019 1:47 pm
przez kebzun
Czy ktoś z was był w otwartym związku. Minie i mojego partnera bardzo pociąga taka wizja i chętnie byśmy spróbowali innych doznań. Nie wiemy jednak do końca gdzie szukać innych otwartych na to ludzi, może ktoś z was czegoś takiego próbował i ma jakieś cenne rady?

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Śr maja 08, 2019 9:49 pm
przez Felina
Hej, luźne związki to fajna sprawa, ale nie otwarte w kontekście seksualnym. Np. my jesteśmy sobie wierni ale każdy z nas ma swoje sprawy i swoich znajomych, nie mamy też wspólnych finansów itp. Nie stawiamy sobie ograniczeń.

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Pt maja 10, 2019 10:21 am
przez ciki
Musicie oboje tego naprawdę chcieć, żeby wasz związek się nie rozpadł. Sama w otwartym związku nie byłam, ale np umawiałam się z innymi mężczyznami tylko i wyłącznie w celu intymnych doznań.

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: N maja 12, 2019 7:47 pm
przez magda906
Ja nie jestem zwolenniczka takich relacji, ale każdy ocenia według siebie. Możecie szukać osób z podobnymi potrzebami na portalach randkowych - na randkuj.my jest wiele fajnych osób, o różnych preferencjach i wielu zainteresowaniach, którzy albo szukają partnera albo zwyczajnie bratniej duszy, przyjaciół czy współtowarzyszy wypraw bliższych i dalszych chociażby.

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: N maja 12, 2019 9:28 pm
przez Marilla
Powiem Wam szczerze, że ja sobie tego nawet nie potrafię wyobrazić..

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Cz maja 16, 2019 12:01 pm
przez kebzun
Ciki no i w jaki sposób zapoznawałaś takie osoby? My myśleliśmy nad pójściem do jakiegoś klubu, ale trochę się wstydzimy o boimy, że jednak może się nie udać nikogo znaleźć.

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Wt maja 21, 2019 4:46 pm
przez ciki
Klub to zawsze jakaś alternatywa, jednak ja dałam głoszenie w internecie na portalu randkowym. Znalazło się sporo chętnych i dzięki temu, że wszystko było przez internet, to mogłam bez żadnego pośpiechu zadecydować z kim chcę się spotkać.

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Cz maja 23, 2019 3:31 pm
przez kebzun
W sumie jest w tym trochę racji. Tylko jak wybrać taki portal? Ty kiedyś byłaś na jakimś zarejestrowana? Może masz jakieś przydatne porady, bo ja to jestem zielona tak szczerze.

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: Cz maja 23, 2019 5:49 pm
przez Martazosiedla
Pamiętam jak dziś, byłam w otwarty związku z niesamowitym mężczyzną.. dobrze zbudowany i szarmancki, ale zawsze mnie ciągnęło do czegoś innego, dlatego woleliśmy zostać w otwartym związku. Pewnego dnia pojechałam na wypoczynek do https://quadrille.pl/ , chciałam poczuć się wyjątkowo, mieć czas dla siebie, nie interesować się nikim i nie być z nikim. Jednak los chciał inaczej to tam poznałam mojego obecnego partnera i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, nie polecam otwartych związków z perspektywy czasu. Jednak na pewno mogę polecić , niesamowitą aranżację i klimat jaki jest w tym bajecznym hotelu!

Re: Otwarty związek - ktoś był?

PostNapisane: N maja 26, 2019 12:35 pm
przez ciki
Z moich doświadczeń jakbym miała doradzać, to kierowałabym Cię najprędzej na portal dla singli https://www.datezone.com/ na nim jest duża ilość sex ogłoszeń, dlatego umówienie się z kimś ciekawym nie będzie wcale czymś trudnym.