Wyszukiwanie zaawansowane »

warto wracać na studia?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

warto wracać na studia?

Postprzez esensja3 » Pt maja 17, 2019 7:48 pm

Warto wracać na studia po latach? Mam studia 1 stopnia z pedagogiki, chciałabym uzyskać magistra ale mam obaw czy po przerwie uda mi się wejść w ten tryb. No i nie wiem gdzie robić. Co myślicie o WSB?
esensja3

Re: warto wracać na studia?

Postprzez oewsb » N maja 19, 2019 10:53 pm

Witam,
esensja3 , dziękuje za zainteresowanie naszą uczelnią. Jednocześnie informuję, że zapisując się do 30 maja czesne wyniesie mniej aż o 600 zł oraz nie zostanie naliczona opłata wpisowa. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

Postprzez delma » Wt maja 28, 2019 10:45 am

Nigdy nie warto rezygnować z edukacji. Przykładowo, dobrze zrobić dodatkowe studia podyplomowe. Ja pracuję w szkole i mam poczucie, że powinnam pójść na podyplomówkę z zakresu np. logopedii, bo widzę że wiele dzieci ma problem z wymową i mogłabym się dokształcić w tej dziedzinie. Już nawet znalazłam uczelnię: http://pcud.edu.pl/ , która ma taki kierunek nauczania. Co uważacie?
delma

Postprzez esensja3 » Wt maja 28, 2019 5:52 pm

oewsb napisał(a):Witam,
esensja3 , dziękuje za zainteresowanie naszą uczelnią. Jednocześnie informuję, że zapisując się do 30 maja czesne wyniesie mniej aż o 600 zł oraz nie zostanie naliczona opłata wpisowa. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Czy potm trzeba płacić od razu płatność za cały semestr czy można na raty to rozłożyć? Ile semetrów trwają te studia?
esensja3

Postprzez oewsb » Pt maja 31, 2019 6:35 am

Witam,
esensja3, płatność można rozłożyć na maksymalnie 10 rat. Studia II stopnia trwają 4 semestry. W razie kolejnych pytań, zapraszam.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

Postprzez kwerz » Pt maja 31, 2019 12:35 pm

jak dla mnie warto, w ten sposób możesz dużo osiągnąć
kwerz

Postprzez Gabi45 » Cz cze 06, 2019 7:20 am

Na studia zawsze warto wrócić. Na edukację nigdy nie jest za późno i można coś zmienić w swoim życiu. Ja właśnie złożyłam papiery na studia I stopnia na specjalności cyberprzestępczość: https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/ . Bardzo mnie zainteresowały, myślę, że znajdę po nich dobre zatrudnienie.
Gabi45

Postprzez esensja3 » Cz cze 06, 2019 8:24 pm

Czy na WSB też można zdobyć stypendium? Jeśli tak to jakie są rodzaje tych stypendiów?
esensja3

Postprzez oewsb » Pn cze 10, 2019 8:31 am

Witam,
Esensja3, na naszej uczelni istnieje możliwość skorzystania nie tylko ze stypendiów fundowanych z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, czyli tych samych, z których mogą skorzystać studenci uczelni publicznych, ale WSB ma dla Ciebie zniżki i stypendia fundowane ze środków własnych. Po więcej informacji zapraszam na nasza stronę internetową www.wsb.pl
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

Postprzez esensja3 » Wt cze 11, 2019 7:28 pm

Czy są jeszcze jakieś zniżki na zapisy? Studia startują od października? Czy też można liczyć z Państwa strony na organizowanie praktyk?
esensja3

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki