Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak dbać o cerę?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Jak dbać o cerę?

Postprzez schowalter.omari » Pt gru 13, 2019 12:44 pm

Warto chodzić do kosmetyczki na zabiegi na twarz, na przykład oczyszczanie, peelingi kawitacyjne czy inne nawilżające maseczki. W takich gabinetach nasza cera lepiej odczuje przeprowadzane zabiegi, bo są wykonywane profesjonalnie z użyciem odpowiednich kosmetyków. Można sprawdzić oferowane zabiegi w salonie urody Poznań http://shenti.pl/ i wybrać się na wizytę, która poprawi stan cery.
schowalter.omari

Postprzez Maneczka » Śr sty 15, 2020 9:46 am

Jak macie problemy ze skórą twarzy to polecam przede wszystkim naturalne kosmetyki takie jak https://www.orientana.pl/product/hydrok ... z-kurkuma/. Stosuję od jakiegoś czasu i widzę sporą poprawę.
Maneczka

Postprzez bubaa » Pn lut 03, 2020 5:17 pm

codzienna pielęgnacja to podstawa. Gdybyście szukali dobrego toniku oczyszczającego to polecam ten z Eveline ( seria Glycol Therapy 5%). Świetnie oczyszcza, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum.

Obrazek
Ostatnio edytowano N lut 16, 2020 5:00 pm przez bubaa, łącznie edytowano 1 raz
bubaa

Postprzez mixturka » Wt lut 04, 2020 1:21 pm

Ja często robię zabiegi oczyszczające, maseczki z węgla, kąpiele parowe.
mixturka

Postprzez ragdoll88 » Cz lut 27, 2020 9:52 am

Wszystko zależy od typu cery, ważne żeby zacząć o nią odpowiednio dbać już w młodym wieku, warto poczytać o tym tutaj. Ale generalnie każda cera potrzebuje najbardziej oczyszczania i nawilżania, ja zawsze szukam w składzie kremu kwasu hialuronowego, moja skóra bardzo go lubi :)
ragdoll88

Postprzez naka » Cz lut 27, 2020 1:56 pm

ja oczywiście w domu stosuję sobie pielęgnację codzienną jakieś kremy maseczki itd. ale raz lub dwa w miesiącu też zapisuję się na zabiegi oczyszczające oraz inne odmładzające czy ujędrniające które pobudzą moją skórę. Polecam jeśli chodzi o tego typu zabiegi to miejsce http://lasermedica.eu/ - naprawdę fachowa obsługa, wspaniali ludzie
naka

Postprzez magnieszka0 » Cz lut 27, 2020 5:05 pm

wysypiać się, pić dużo wody i zdrowa dieta :)
magnieszka0

Postprzez Ajlar » Śr mar 25, 2020 7:45 pm

Wiadomo, że podstawa to odpowiedniea pielęgnacja dobrze dobranymi kosmetykami. Poza tym warto też działac na skórę od środka - ja biore kapsułki oeparol z olejem z wiesiołka. Olej wpływa super na skórę, wygładza ja i nawilża. Wcześniej miaąłm problem z przesuszaniem się skóry ale odkad zażywam dodatkowo oeparol to skore mam w idealnym stanie.
Ajlar

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki