Wyszukiwanie zaawansowane »

Jakie meble kupić?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Jakie meble kupić?

Postprzez Stella » Pn sty 20, 2020 9:53 pm

Z białymi elementami są super.
Stella

Postprzez sonala » Śr sty 22, 2020 9:31 am

A może ktoś z was kiedyś otwierał własny sklep i doradzi mi jakie meble sklepowe najlepiej kupować i gdzie? Znajomy mi ostatnio poradził, żebym zerknął tutaj https://icon-concept.pl/meble-sklepowe/ i faktycznie, mają bardzo dobry asortyment, ale może ktoś z was zna coś jeszcze w tym zakresie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
sonala

Postprzez bubaa » Śr sty 29, 2020 8:59 am

Ja bardzo lubię kupować meble robione na wymiar, ostatnio rozglądałam się za nowym narożnikiem do salonu i wpadla mi w oko oferta Caya Design. Produkują meble robione w stylu włoskim - eleganckie a jednocześnie nowoczesne. Super jakościowo i pod kątem samego wykonania i pod kątem jakości materiałów obiciowych.
bubaa

Postprzez mallva » Pn lut 17, 2020 8:23 am

bubaa zgadzam się w 100%. Ja też mam narożnik zamawiany w CAYA DESIGN i jestem oczarowana jego funkcjonalnością, komfortem użytkowania no i samym wyglądem. Mega elegancki a przy tym z taką nutką nowoczesności. Tak jak lubie najbardziej :)
mallva

Postprzez winra » Pt maja 29, 2020 10:00 pm

Każdy z nas ma inny gust więc ciężko coś konkretnie polecić. Aczkolwiek sprawdźcie sobie co oferuje hurtownia mebli elbląg https://dobremeble.elblag.pl/hurt-mebli-i-frontow/, jest tutaj bardzo bogaty wybór mebli i frontów. Są także wymienione marki, które oferują sprzedaż internetową
winra

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki