Wyszukiwanie zaawansowane »

dieta w chorobie hashimoto

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

dieta w chorobie hashimoto

Postprzez NataliaZdroj » Pt maja 24, 2019 11:41 am

Moja mama ma właśnie taką chorobę i lekarz nam zalecił skorzystać ze specjalistycznej diety, udałam się do https://www.lamariposa.pl/informacje-dl ... -hashimoto i jestem zadowolona mama się lepiej czuje i odrazu widać efekty, polecam
NataliaZdroj

Re: dieta w chorobie hashimoto

Postprzez Paula883 » Wt maja 28, 2019 6:57 pm

Moja koleżanka niestety zmaga się z tą chorobą i wiem, że jest jej bardzo trudno zrzucić zbędne kilogramy. Jednak przeszła na dietetyczny catering dostawa bo mają oni plan żywieniowy dla takich osób. Koleżanka jest bardzo zadowolona. Ja też wybrałam coś dla siebie.
Paula883

Postprzez kingy » Wt maja 28, 2019 8:33 pm

tu zdecydowanie należy przestrzegać diety i to rygorystycznie! ja pewnie też poszłabym w suplementy, które dostarczą witamin wiem, że gaba now foods 500mg ma w sobie dużo witaminy b6, witaminy c i e możesz za to przyjmowac w czystej formie :)
kingy

Postprzez magre » Śr maja 29, 2019 3:22 pm

no ja bym jeszcze pogadał z innym lekarzem o tym
magre

Postprzez Martazosiedla » Śr maja 29, 2019 6:20 pm

Dieta jest bardzo istotna, bo niestety niektórzy przy hashimoto chudną inni tyją ! Tragedia, ja należałam do tej drugiej grupy. Przy tej chorobę, radzę zadbać o odpowiednią suplementację diety, możecie poszukać czegoś w ofercie https://www.nowafarmacja.pl/leki-i-suplementy-diety . Myslę, że znajdziecie coś dla siebie. Mi się udało kupić super witaminki i herbatki, nawet dzieciaki się na coś załapały ;)
Martazosiedla

Powrót do Damskie pogaduszki