Strona 1 z 1

dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Pt maja 24, 2019 11:41 am
przez NataliaZdroj
Moja mama ma właśnie taką chorobę i lekarz nam zalecił skorzystać ze specjalistycznej diety, udałam się do https://www.lamariposa.pl/informacje-dl ... -hashimoto i jestem zadowolona mama się lepiej czuje i odrazu widać efekty, polecam

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Wt maja 28, 2019 6:57 pm
przez Paula883
Moja koleżanka niestety zmaga się z tą chorobą i wiem, że jest jej bardzo trudno zrzucić zbędne kilogramy. Jednak przeszła na dietetyczny catering dostawa bo mają oni plan żywieniowy dla takich osób. Koleżanka jest bardzo zadowolona. Ja też wybrałam coś dla siebie.

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Wt maja 28, 2019 8:33 pm
przez kingy
tu zdecydowanie należy przestrzegać diety i to rygorystycznie! ja pewnie też poszłabym w suplementy, które dostarczą witamin wiem, że gaba now foods 500mg ma w sobie dużo witaminy b6, witaminy c i e możesz za to przyjmowac w czystej formie :)

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Śr maja 29, 2019 3:22 pm
przez magre
no ja bym jeszcze pogadał z innym lekarzem o tym

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Śr maja 29, 2019 6:20 pm
przez Martazosiedla
Dieta jest bardzo istotna, bo niestety niektórzy przy hashimoto chudną inni tyją ! Tragedia, ja należałam do tej drugiej grupy. Przy tej chorobę, radzę zadbać o odpowiednią suplementację diety, możecie poszukać czegoś w ofercie https://www.nowafarmacja.pl/leki-i-suplementy-diety . Myslę, że znajdziecie coś dla siebie. Mi się udało kupić super witaminki i herbatki, nawet dzieciaki się na coś załapały ;)

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Wt sie 25, 2020 10:09 am
przez catering
ja sobie zamawiam gotowe dania, aktualnie próbuję dieta pudełkowa Poznań

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: Śr wrz 16, 2020 6:46 pm
przez Amanda03
Moja siostra ma Hashimoto i wiem, jak ciężka jest to choroba, choć niby jej nie widać. Bardzo ważna jest dieta i z tym miała moja siostra ogromy problem, bo ma wymagającą pracę, w której często spędza po 12 godzin. Trudno wtedy myśleć o gotowaniu zdrowych i wartościowych posiłków. Dlatego w końcu zdecydowała sie na dietę pudełkową z firmy Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/ , bo tam właśnie mają m.in. dietę dla osób dotkniętych chorobą Hashimoto. No i już po 2 tygodniach stosowania tej diety poczuła różnicę - schudła, a równocześnie dużo lepsze miała samopoczucie. Firma Tylko Zdrowe dostarcza posiłki na terenie Lublinie i okolicy (na stronie jest podany dokładnie obszar jaki obsługują). Posiłki mają smaczne, odpowiednio zbiliansowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: So gru 26, 2020 10:30 pm
przez monia92
Nawet niektórzy nie zdają sobie sprawy jak ważna jest odpowiednia dieta przy różnego rodzaju problemach zdrowotnych. Również przy chorobie Hashimoto. Nawet więcej, czytając https://fizjoterapeuty.pl/artykuly/chor ... oroby.html można się dowiedzieć, że są produkty, które wręcz mogą zaostrzać problemy ze zdrowiem, nasilać objawy tej choroby. Dlatego nie tylko wdrożone leczenie, ale też odpowiednia dieta ma ogromne znaczenie.

Re: dieta w chorobie hashimoto

PostNapisane: So sty 23, 2021 11:19 am
przez mamsza
Przy zapaleniu tarczycy bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem są ryby. W artykule https://www.dts24.pl/dieta-przy-hashimo ... dzywczych/ poczytacie więcej o tym, jakie substancje odżywcze zawierają ryby. Polecam się zainteresować jeśli cierpicie na to schorzenie.