Wyszukiwanie zaawansowane »

kredyt gotówkowy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: kredyt gotówkowy

Postprzez ludviga » N wrz 29, 2019 5:52 pm

Wybierz się do placówki Nest Banku - https://nestbank.pl/placowki/lodz, ja tak zrobiłam w Łodzi i jestem do dzisiejszego dnia zadowolona z założonego konta i kredytu w tym banku. Dobre warunki, bez większych problemów dostałam kredyt i raty nie są aż tak duże, jednak wiadomo, że to obowiązek na kilka ładnych lat.
ludviga

Postprzez mamaleny » N wrz 29, 2019 8:59 pm

Ja również jakiś czas temu szukałam odpowiedniego kredytu gotówkowego i trafiłam na ofertę firmy https://niezaleznydoradcafinansowy.net/ ... szkaniowy/ która to specjalizuje się w szukaniu odpowiedniego kredytu dla osób indywidualnych.
mamaleny

Postprzez ginowijka » Cz paź 03, 2019 6:34 pm

Nie trzeba się nawet ruszać z domu po dobry kredyt - od czego jest Expander 8-)
ginowijka

Postprzez Legendherr » N paź 06, 2019 6:16 pm

Polecam lepiej rozplanować budżet, choćby wykorzystując konto oszczędnościowe w euro, dzięki czemu w niedługim czasie będzie można odłożyć całkiem niezłą sumkę. Polecam Getinbank, mają naprawdę niezłe oprocentowanie.
Legendherr

Postprzez Mirage » Pn paź 07, 2019 12:11 pm

Wybierając kredyt, trzeba pamiętać o wielu kwestiach, choćby o tym, co składa się na jego koszty. Jednym z istotnych składników jest z pewnością marża i w tym artykule można o niej więcej poczytać: http://kredyt-na-bank.pl/marza-banku-co-to-jest-jak-wplywa-na-oprocentowanie-kredytu/. Trzeba jednak mieć świadomość za co płacimy, a także co i w jaki sposób wpływa na te koszty.
Mirage

Postprzez Marzenkaa2901 » Pn paź 07, 2019 1:26 pm

W podobnej kwestii pomógł mi serwis MoreBanker, możesz porównać dowolne oferty kilku firm, także te dotyczące kredytów gotówkowych.
Marzenkaa2901

Postprzez neva.funk » Pn paź 07, 2019 2:03 pm

Nie bierzcie kredytów pozabankowych. Niektóre z nich są strasznie niekorzystne.
neva.funk

Postprzez opiekunnestbank » Cz lis 21, 2019 8:05 pm

Szanowna Pani, dziękuję za skorzystanie z oferty kredytu w naszym banku. W Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 50 000 zł na realizację dowolnego celu);
- Nest Kredyt Błyskwiczny (kredyt do 20 000 zł przyznawany na podstawie oświadczenia o dochodach),
- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 30 000 zł dla nowych Klientów składających wniosek online, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia, 12 miesięcy),
- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 120 000 zł, maksymalny okres spłaty 120 miesięcy). Zachęcam zainteresowane osoby do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank pl
opiekunnestbank

Postprzez Kordi33 » Pn lis 25, 2019 9:15 am

Ostatnio słyszałem, że weszło coś takiego jak kredyt dla grup zawodowych https://habzafinanse.com.pl/kredyt-dla-grup-zawodowych/ jest to też całkiem ciekawe rozwiązanie i warto się z nim zapoznać.
Kordi33

Postprzez jurasekl22 » So gru 21, 2019 3:33 pm

Mam dla Was bardzo interesującą stronę - ranking kont studenckich. Jeżeli planujecie załozyc nowe konto w banku to jest to strona idealna dla Was. Moim zdaniem jest to najlepsza strona tego typu w siec, a Wy co sądzicie ?
jurasekl22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki