Strona 1 z 3

Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Cz sie 08, 2019 11:40 am
przez Martazosiedla
Miałam nigdzie nie jeachac z moi mężem, jednak los tak chciał,ze postanowilam iz wybiore sie do Wladyslalwowa, na ostatnia chwile udalo nam sie zarezerwowac super apartament w https://www.blueapart.pl/apartamenty/wladyslawowo , przyznamze to byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac! Nie ma co siedziec w domu, bo w domu czlowiek nie odpoczywa, dobiero jak sie wyjedzie, nie trzeba robic prania to jakos to wszystko sie uklada :)

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Cz sie 08, 2019 6:25 pm
przez garsonka
My na wakacje życia wzięliśmy kredyt gotówkowy i przeżyliśmy najlepszy wyjazd w swoim życiu, było to niesamowite i nie żałuję tego ani trochę. :P :P

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Wt sie 13, 2019 5:26 pm
przez bertorella
Tylko z tego pośpiechu nie zapomnijcie o spakowaniu apteczki a przede wszystkim leku przeciw biegunce i niestrawnośc jak np. Kebene. Zagranicą o sensacje żoladkowe nietrudno.

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: So sie 17, 2019 6:55 am
przez Katiia
Jeśli na ostatnią chwilę, to ja raczej zawsze szukam czegoś w kraju. Ostatnio przeglądając w Krynicy Zdrój noclegi w centrum trafiłam na https://malopolanka.eu/ . Był ktoś może i poleca? Bo wygląda na miejsce z klimatem, gdzie będzie można wypocząć i zrelaksować się całkowicie. A obecność spa dodatkowo zachęca :)

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Pn sie 19, 2019 11:10 am
przez lekotka
Jeśli chcesz jechać na wakacje na ostatnią chwilę, to pamiętaj o wyborze dobrego i sprawdzonego biura podróży. Ja mogę polecić Ci - https://www.europol.com.pl/. Wraz z rodziną od wielu lat korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki nim zwiedziliśmy już prawie całą Europę. Byliśmy między innymi w Hiszpanii na Costa Brava, w Paryżu we Francji czy w Czarnogórze w nadmorskim kurorcie Bar, a nawet w Ardenice w Albanii. W przyszłym roku planujemy wybrać się także do Włoch - chcemy zwiedzić słynne Koloseum, a także zobaczyć stolicę państwa kościelnego - Watykan.

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Wt sie 20, 2019 10:03 am
przez milla
My często jeździmy na wakacje na ostatnią chwilę. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić.

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Wt sie 20, 2019 12:05 pm
przez Kila27
Jak na ostatnią chwilę to dobrą opcją jest last minute. Tutaj https://www.bezkresy.pl/wycieczki/gruzja/ mają dużo dobrych ofert. Zobaczcie sobie oferty last minute do Gruzji. To naprawdę przepiękny kierunek podróży. Można tam zobaczyć przepiękne krajobrazy ale też architekturę.

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Pt sie 23, 2019 9:45 am
przez GapTravel
Moim zdaniem w ostatniej chwili załatwisz wakacje jedynie przez biuro podróży, oni mają zarezerwowane terminy czy samolotowe, czy w hotelach, więc nie wydaje mi się byś sama coś ciekawego znalazła.

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: Pt sie 23, 2019 1:16 pm
przez Herrla
Tak na ostatnią chwilę ciężko znaleźć jakąś fajną ofertę.

Re: Wakacje na ostatnia chwile

PostNapisane: So sie 24, 2019 11:04 am
przez Ksenada
Jeśli szukasz gdzie można spędzić fajne wakacje to weź pod uwagę Zator i nocleg w indiańska wioska https://westerncamp.pl/tipi/ Mnóstwo atrakcji na terenie ośrodka dla starszych jak i młodszych ale poza nim jeszcze więcej bo jest park rozrywki Energylandia. Nie trzeba go przedstawiać bo to jeden z lepszych w Europie i dodatkowo stale się rozwija o czym świadczy nowo otwarty Smoczy Gród.