Strona 1 z 1

Nauka języka niemieckiego

PostNapisane: Wt sie 13, 2019 10:48 am
przez afrodyta
Witam. Prowadzę małą firmę w Warszawie. Szukam szkoły oferującej kursy z niemieckiego dla firm. Mam zamiar doszkolić swoich pracowników. Jakie rozwiązanie możecie polecić? Co myślicie o tych kursach https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ ?

Re: Nauka języka niemieckiego

PostNapisane: Wt paź 22, 2019 10:36 am
przez Tarantula
Jakiś czas temu pilnie potrzebowałam podciągnąć troszkę moje umiejętności jeśli chodzi o język niemiecki. Nigdy nie byłam zwolenniczką tradycyjnych kursów dlatego zdecydowałam się na wyjazd językowy. Mój wybór padł na ofertę ze strony: https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe Dowiedziałam się o nich z polecenia koleżanki i nie zawiodłam się. Wyjazd był świetnie zorganizowany. Miałam szansę zwiedzić Berlin, poznać wiele świetnych ludzi, a co najważniejsze mój niemiecki znacznie się poprawił. Naprawdę szczerze polecam Wam takie rozwiązanie.

Re: Nauka języka niemieckiego

PostNapisane: Pt lis 15, 2019 2:10 pm
przez Agi000
Gdy interesuje Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://obozy-szkoleniowe.pl/ .

Re: Nauka języka niemieckiego

PostNapisane: Pn lis 18, 2019 11:40 am
przez RafalM
Do nauki to trzeba mieć odpowiednią motywację. ostatnio czytałem o tym bardzo ciekawy artykuł na portalu http://twoja-motywacja.pl/blog/motywacja-do-nauki/ - Polecam każdemu, co nie wie jak się zmotywować do nauki.

Re: Nauka języka niemieckiego

PostNapisane: Pn lis 18, 2019 9:37 pm
przez Griajd46
cięzko mi idzie nauka tego języka.
-
pokrowiec na walizkę