Wyszukiwanie zaawansowane »

Cytologia Wrocław

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Cytologia Wrocław

Postprzez Michel » Śr wrz 18, 2019 4:58 am

Jeśli nie wiecie gdzie wykonać badanie cytologiczne? Centrum Zdrowia Medfemina zaprasza - cytologia Wrocław
Mają najlepszych specjalistów
Do tego korzystne ceny
Michel

Re: Cytologia Wrocław

Postprzez AguniaNowa » Śr wrz 18, 2019 10:42 am

A jakiś dobry gabinet ortodontyczny we Wrocławiu może znacie?
AguniaNowa

Postprzez Katrin123 » Śr wrz 18, 2019 11:21 am

Kiedyś słyszałam, ze tu wykonują profesjonalnie leczenie ortodontyczne we Wrocławiu. Dodatkowo mają całkiem przyzwoite ceny.
Katrin123

Postprzez malinik » Śr wrz 18, 2019 3:26 pm

We Wrocławiu to ja robiłam cytologię, zmiany miałam dość takie niefajne (wynik cin2) dostałam odpowiednie leki i zel papilocare, żeby wyleczyć te paskudne zmiany, gdybym chodziła częściej na cytologię , to bym pewnie oszczędziła sobie tyle stresu.
malinik

Postprzez sigrara » Cz wrz 19, 2019 1:13 pm

malinik napisał(a):We Wrocławiu to ja robiłam cytologię, zmiany miałam dość takie niefajne (wynik cin2) dostałam odpowiednie leki i zel papilocare, żeby wyleczyć te paskudne zmiany, gdybym chodziła częściej na cytologię , to bym pewnie oszczędziła sobie tyle stresu.

Same jesteśmy sobie potem winne niestety :( wirusa idzie dość szybko wyleczyć we wczesnym stadium, ja chodzę na cytologie raz na rok, ale u mnie wirusa nie wykryto, ale za to mam zawsze cos nie tak z szyjka macicy, teraz tez miałam cin1 :/ A ten żel taki dobry ? Nigdy o nim nie słyszałam
sigrara

Postprzez malinik » Pt wrz 20, 2019 9:48 am

sigrara, no z tego co mi wiadomo,żel może całkowicie wyeliminować wirusa hpv. Stosuję go systematycznie, na noc, jest łatwy w aplikacji i nie brudzi bielizny :)
malinik

Powrót do Damskie pogaduszki