Wyszukiwanie zaawansowane »

narożnik na wymiar - gdzie zamówić ?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

narożnik na wymiar - gdzie zamówić ?

Postprzez agatula » Pn lis 18, 2019 9:48 am

Witajcie :) kupował ktoś ostatnio narożnik modułowy ? Zastanawiam się gdzie mogę zamówić dobry jakościowo narożnik modułowy, ale taki robiony pod konkretny wymiar? Wymarzyłam sobie taki do nowego mieszkania i póki co nic nie mogę ciekawego znaleźć ;/
agatula

Re: narożnik na wymiar - gdzie zamówić ?

Postprzez mallva » Pn lis 18, 2019 10:21 am

Moim skromnym zdaniem powinnaś odpuścić sobie szukacie w sklepach sieciowych bo tam raczej tylko gotowce. Najlepiej poszukać jakiegoś producenta mebli, który zajmuje się tworzeniem właśnie takich narożników. Może poszukaj w google ?
mallva

Postprzez MoniMil » Wt lis 19, 2019 11:02 am

ja odpuściłam poszukiwania narożnika na wymiar, szkoda czasu. Bo jak ktoś już chce go zrobić to cena przyprawia o ból głowy, a komponenty pozostawiają wiele do życzenia. ja zdecydowałam się na narożnikod Mirjan24 i jest to świetny wybór!
MoniMil

Postprzez bubaa » Wt lis 19, 2019 7:05 pm

Tak naprawdę to jedyne, co przychodzi mi do głowy to sklep Caya Design :) narożnika co prawda u nich nie zamawiałam, tylko fotel wypoczynkowy i stolik kawowy z kolekcji loftowej, ale doskonale wiem, ze tworzą też takie modułowe narożniki. Jakość bez zarzutu, cena tez okej. Zerknij na ich ofertę, może coś uda się wybrac :)
bubaa

Postprzez nelcia99 » Śr lis 20, 2019 7:10 pm

ja mam z caya design narożnik Arezzo ( z ogromną ilością funkcji relaksu jak zagłówki czy podłokietniki). Meble robione są ręcznie i co wazne własnie pod konkretny wymiar. Sama wybierasz wielkość, materiał obiciowy itd. Plus za szybką dostawę i dobry kontakt z producentem.
nelcia99

Postprzez agatula » Cz lis 21, 2019 6:14 am

Bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje :) rikiki zaraz sobie zerknę na ich ofertę i obejrze ten arezzo. a ten czas oczekiwania to mniej więcej ile ? Bardziej miesiąc czy 2-3 ?
agatula

Powrót do Damskie pogaduszki