Wyszukiwanie zaawansowane »

rozwod

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

rozwod

Postprzez Gracjankot » Pn lis 25, 2019 4:31 pm

Dzien dobry, jestem na takim etapie w zyciu, ze rozwod to bardzo dobra decyzja.
Wiem, ze bez adwokata to sie nie obedzie, wiec pytam kto jest najlepszy w sprawach rozwodowych?dobrym wyborem bedą oni http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/ sa swietnymi fachowcami
Ostatnio edytowano Pt lis 29, 2019 1:57 pm przez Gracjankot, łącznie edytowano 1 raz
Gracjankot

Re: rozwod

Postprzez mamasitka » Pn lis 25, 2019 5:50 pm

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wbijaj tutaj! https://officespot.pl
mamasitka

Postprzez totre » Wt lis 26, 2019 9:01 am

jak brałem rozwód to nie potrzebowałem adwokata
totre

Postprzez bogini » Wt lip 28, 2020 12:57 pm

ciezki temat, ja powierzylam cala sprawe rozwodowa mecenasowi Weglowskiemu ze Szczecina. Bardzo obeznany i doswiadczony adwokat, ktory pomoze nie tylko z cywilnymi sprawami :)) gdyby ktos potrzebowal pomocy to smialo polecam kontakt
bogini

Postprzez Amanda03 » Cz sie 06, 2020 3:13 pm

Czasami rozwód udaje się przeprowadzić bez adwokata, ale czasami bez prawnika ani rusz. Świetną specjalistka w tym temacie jest pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Prowadziła sprawę mojej przyjaciółki, gdzie ja występowałam jako świadek. Sprawa była trudna, mąż wszelkimi sposobami komplikował wszytko i utrudniał jak mógł, ale pani mecenas dość szybko sobie z tymi wszystkim problemami poradziła. Jest profesjonalistką w każdym calu, w dodatku ma świetne podejście do klienta, szczególnie takiego który faktycznie potrzebuje wsparcia,w trakcie rozwodu. Jak najbardziej polecam jej usługi.
Amanda03

Postprzez magda906 » Pt sie 14, 2020 7:50 pm

Jestem zdania, że z pomocy prawnika warto skorzystać już na etapie pisania pozwu. Doświadczony adwokat czy radca wie, jak napisać i co zawrzeć w pozwie. Ważne są powody rozpadu małżeństwa ale tez kwestie opieki nad dziećmi czy podziału majątku. Podpowie, jakie dowody mają znaczenie, a jakie nie. Na co zwrócić uwagę a co pominąć... Znajoma miała możliwość korzystania z pomocy jednego z lepszych prawników w Trójmieście, mec. Cejrowskiego z Tczewa. Dzięki niemu sprawa z orzekaniem o winie męża skończyła się wcześniej, niż przewidywała, z jej znacznym zyskiem w całej tej sytuacji - i jeśli chodzi o alimenty i podział majątku, bo udało się to zrobić na sprawie po mediacjach.
magda906

Postprzez Karina87 » Cz sie 20, 2020 9:46 am

ja bardzo obawiałam się rozwodu, uważam, że to bardzo emocjonująca sytuacja, w której jeszcze trzeba wyjść na swoje.. Ja jesli teraz miałabym się rozwodzić to poprosiłabym o pomoc Kancelarie Sobczak Maciejewska Zając. Czytałam na temat tego miejsca wiele opinii i wydawało mi sie, że w tych kwestiach mają największe doświadczenie :)
Karina87

Postprzez sharona » Pt paź 09, 2020 7:54 pm

Nie wiem jakbym sobie poradziła jakbym miała się rozwieść. Nie wyobrażam sobie tego .... na pewno bym się zgłosiła to takiej kancelarii https://gajda-adwokat.pl/ . Moja koleżanka mi ich poleciła i jak miałam problemy w firmie to się zgłosiłam. Oni zajmują się także rozwodami i to z bardzo dobrym skutkiem.
sharona

Postprzez mMag » Pn paź 12, 2020 10:27 pm

Rozwód nie jest niczym przyjemnym dla żadnej ze stron, nie mówiąc już o dzieciach. Jest to bardzo stresujący czas, coś o tym wiem. Łatwo też niestety można stracić wiarę w siebie, to dotyczy głownie kobiet. Gdy się rozwodziłam, wpadła mi w ręce (nie do końca przypadkiem, powiedzmy że trafiony prezent) bardzo zajmująca książka autorstwa Katarzyny Jagiełło "Queen in flow". Dobrą recenzję tej książki i krótki wywiad z samą autorką można przeczytać w serwisie Siedemosmych. Kobiety, musimy się szanować i dbać o siebie - całego świata nie zbawimy, trzeba pomyśleć też o sobie :)
mMag

Postprzez meggip » Wt paź 13, 2020 4:37 pm

po rozwodzie dopiero zaczyna się życie...
:arrow: Portal sponsoringowy :twisted:
meggip

Powrót do Damskie pogaduszki