Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie go poznalas??

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Gdzie go poznalas??

Postprzez Sylwia » So lut 20, 2010 9:03 pm

Gdzie? Kiedy i dlaczego? Jak poznalas mezczyzne swojego zycia?

Moze zaczne:
Ja mojego męża poznałam w drodze do pracy w pociągu o 6 rano i tak sobie jeździliśmy to było 4 lat temu, a od 3 jesteśmy małżeństwem.
Sylwia

Re: Gdzie go poznalas??

Postprzez Schutzengel » N lut 21, 2010 10:17 pm

Ja mojego poznalam przez kolezanke, pierwszo bylismy tylko znajomymi a po roku czasie juz para, on jezdzil za granice do pracy, widywalismy sie co 2, 3 miesiace, a w nastepny rok juz bylismy malzenstwem... No i tak to bylo... A teraz mieszkamy sobie w Niemczech i mamy 2 letniego rozrabiake :)
Schutzengel

Postprzez liwa » Pn lut 22, 2010 8:54 am

Mam przyjaciół, którzy wychowali się na jednym podwórku, chodzili razem do podstawówki, liceum. Na studia też poszli razem. Dopiero po studiach uznali, że jednak do siebie coś czuja i nie mogą bez siebie żyć. Za kilka miesięcy biorą slub :D
liwa

Postprzez Nela28 » Pn lut 22, 2010 1:47 pm

Swojego mezczyzne poznalam przez znajomych. Najpierw znalam go tylko tak z widzenia, od czasu do czasu mowilismy sobie "czesc" bo ja nie zwracalam na niego uwagi ale potem... byl pewien wyjazd na imprezke taneczna do innego miasta. Wybralam sie ja, moj i mojego obecnego mezczyzny wspolny bardzo dobry kumpel :)No i wtedy sie zaczelo... Przegadalismy praktycznie cala impreze, potem jeszcze cala droge powrotna w samochodzie (nasz wspolny znajomy smacznie spal) i nad ranem nie moglismy sie rozstac. Na nastepny dzien byla pierwsza oficjalna randka i potem bylismy juz nierozlaczni :)) I tak jest do chwili obecnej :)
Nela28

Postprzez domi » Śr lut 24, 2010 10:39 am

Ja mojego meza poznalam w pracy.Ja juz pracowalam jak on sie przyjal. Od pierwszego dnia na jego widok moje serce zamieralo w bezruchu albo walilo jak szalone. Na poczatku on nie zwracal na mnie specjalnej uwagi tylko luzne rozmowy jak to w pracy. Ale po miesiacu cos zaczelo kielkowac. Ja oczywiscie nigdy nie dawalam po sobie znac jak bardzo mi sie podoba . Kiedys zaplanowalismy spotkanie w kilka osob z pracy ale oprocz nas nikt nie przyszedl. Jak sie pozniej dowiedzialam kolezanki zrobily to specjalnie zeby nas zeswatac. Na spotkaniu bylo cudownie .Potem bylo nastepne i nastepne.Jak zmienilam prace bylismy juz zareczeni.A potem slub.
domi

Postprzez symbiosis11 » Wt mar 23, 2010 10:39 am

Ja obecnie nie mam stalego partnera. Ale mialam kilku i poznawalam we wszelaki sposob. Ale najciekawszy byl ten, którego poznałam tez w pociagu w drodze do Warszawy, nie wymienialam sie nawet nim nr telefonu, tylko po kilku miesiacach ktos napisal mi maila. I to byl on. Nie wiedzialam skad mial do mnie e-maila. Pomyslalam ze jakis psychol. Okazalo sie ze zupelnie przypadkowo wynalaz moj pamietnik ktory prowadzilam na internecie i poznal mnie po zdjeciu. Tam byl podany namiar do mnie. I tak sie skumalismy. Obecnie nie jestesmy razem, ale oczywiscie kontakt mamy. Nie wyszło nam.
:)
symbiosis11

Postprzez renia » Śr mar 24, 2010 2:02 pm

Moj mezus dal mi sie poznac w sklepie.A konkretnie w kolejce po mieso. Stalam za nim . Kiedy nadeszla jego kolej zakupow wyciagnal kartke ,na ktorej mial zapisane co kupic . Biedak nie mogl sie zupelnie doczytac. Zaoferowalam pomoc i wspolnymi silami doszlismy co to mialo byc. Z tego wszystkiego wyszlam z kolejki i zapomnialam o swoich zakupach. Ale tego dnia nie umowilismy sie. Dopiero kiedy los dal nam sie spotkac po raz kolejny rowniez w sklepie cos zaczelo iskrzyc. A potem byly spotkania ,rozmowy, wypady do kina itd. Skonczylo sie slubem .
renia

Postprzez zabka300 » Śr mar 24, 2010 2:35 pm

Ja nie mam teraz jedynego, ale takze poznawalam roznych w roznych miejscach. M.in na internecie, na zakupach w galerii, na imprezie.... Wychodzi na to ze wszedzie mozna poznac :)
zabka300

Postprzez Tisia83 » Pt sie 13, 2010 2:51 pm

No ja mojego męża znałam już wcześniej bo chodziliśmy do tej samej klasy podstawowej. Ale w tedy jeszcze nikt z nas nie wiedział że tak się potoczą losy że będziemy do końca razem. A potem spotkaliśmy się znowuż w tej samej szkole średniej do której chodziliśmy ale byliśmy już w innych klasach i te spotkanie miało miejsce na przerwie i potem się tak zaczęło. Chodziliśmy ze sobą aż 6 lat i w zeszłym roku w listopadzie wzięliśmy ślub cywilny na razie. A teraz spodziewamy się bobasa, który ma przyjść na świat w grudniu:)
Obrazek
Tisia83

Postprzez kikka » Pt paź 07, 2011 1:11 pm

Ojj... Mojego męża poznałam na przystanku. Jak siedziałam i czekałam na autobus a on też stał. Szukał biletu i nie mógł znaleźć. Po czym spytał sie czy mam moze 1 zeby odsprzedać i potem zaczelismy rozmawiac i w końcu spotykać się. Po kilku latach wzielismy w koncu slub :)
kikka

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki