Wyszukiwanie zaawansowane »

Pomysły na prezenty?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Pomysły na prezenty?

Postprzez nikolaus.elouise » Wt lis 17, 2020 12:33 pm

Czy ktoś pomoże mi z wyborem prezentu dla nauczyciela? Alternatywą dla słodkości w pudełeczkach są pralinki w opakowaniu imitującym tablicę szkolną albo z napisem „Super Nauczyciel”. Polecanym pomysłem są również spersonalizowane czekoladki z nadrukowanym dowolnym zdjęciem lub napisem, np. specjalną dedykacją bądź krótkim wierszykiem.

Postprzez Smolka » Wt lis 17, 2020 3:49 pm

Cześć kochane, potrzebuję na szybko pomysłu na prezent dla mojej chrześnicy (1 rok). Jej rodzice ja obkupili pod sam sufit i nie wiem co mogę kupić. A nie mam czasu na latanie po sklepach internetowych, bo jestem zawalona robotą związaną z mieszkaniem pod wynajem. Tyle z tym pracy, ze nie mam głowy do innych spraw. Pomóżcie :roll:
Smolka

Postprzez ada0506 » Śr lis 18, 2020 10:41 am

Ja najbardziej lubie dostawać kosmetyki <3 drogeria internetowa kosmetyki naturalne
ada0506

Postprzez kaktus79 » Śr gru 16, 2020 4:39 pm

Uważam, że kawa to zawsze dobry pomysł na prezent. Najlepszym wyborem będzie dobra kawa ziarnista: https://kawiarz.com/ . Zachęcam do wizyty na tej stronie internetowej, znajdziecie tam naprawdę duży wybór różnych kaw.
kaktus79

Postprzez zuzka471 » Cz gru 17, 2020 7:34 pm

Nauczycielowi najlepiej kupić coś uniwersalnego. Kosz ze słodkościami i kawą będzie najlepszym pomysłem. Trafi w każdy gust.
zuzka471

Postprzez maryskanik » Śr sty 20, 2021 12:30 pm

Daniel44321 napisał(a):Teraz pomysłów na prezenty naprawdę jest bardzo dużo.Każdy wpadnie na to co chcę.

..to fakt, rynek jest już strasznie obfity jeśli chodzi o propozycję

Postprzez motylek88 » Śr sty 20, 2021 11:31 pm

W sumie to najróżniejsze bywają pomysły na prezent, wszelkie artykuły mogą okazać się przydatne. Chociażby tutaj https://www.carstyle.pl możecie śliczne, praktyczne dywany gumowe, jak i kosmetyki do auta. Takie artykuły mogą super sprawdzić się na prezent.
motylek88

Postprzez renata23 » Pt sty 22, 2021 9:59 am

Dla mojej ukochanej babci z okazji jej święta podarowałam jej w prezencie bukiet czerwonych kwiatów oraz fajna książkę do czytania pt " Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne " . Zamówiłam ją przez ten sklep tutaj https://www.taniaksiazka.pl/chorzy-ze-s ... 50395.html . Jest to pełne kompendium wiedzy na temat chorób psychosomatycznych, z jakimi zmagamy się współcześnie.
renata23

Postprzez Rosegal » N sty 24, 2021 6:34 pm

Myślę, że najlepiej będzie skorzystać z propozycji osób, które się na prezentach znają, a konkretnie z Galerii Podarunkowej https://galeriapodarunkowa.pl/kategoria-prezentow/prezenty-na-dzien-matki/ . Szukałam tu ostatnio prezentu dla mamy i wybrałam uroczą kosmetyczkę. Zresztą sami zobaczcie, jak ciekawie jest sklep wyposażony.
Rosegal

Postprzez vlada » Pn sty 25, 2021 8:19 pm

Moim zdaniem na prezent dobrym rozwiązaniem będą koszule nocne dla Pań z Softcotton.pl. Zamawiałam tam koszulę nocną dla swojej przyjaciółki na prezent urodzinowy i z prezentu jest bardzo zadowolona. Są wykonane z dobrej jakości materiału i przede wszystkim tanie. Na dodatek ich asortyment jest też dla kobiet plus-size, a to rzadko spotykane.
vlada

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki