Wyszukiwanie zaawansowane »

Ślub w plenerze

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Ślub w plenerze

Postprzez nina78 » N kwi 19, 2020 7:33 pm

Dziewczyny, bardzo bym Wam chciała polecić Instalacje Art Bistro jeśli chodzi o wszelkie plenerowe imprezy w Warszawie. Lokal znajduje się w Zamku Ujazdowskim i jest to magiczne miejsce. Byłam tam na ślubie siostry i jestem zachwycona dekoracjami, jedzeniem, obsługą. Organizują również chrzciny, komunie, imprezy integracyjne. Super opcja tym bardziej, ze razie niepogody można się schować z całą imprezą do środka.
nina78

Re: Ślub w plenerze

Postprzez wixa1 » Cz maja 14, 2020 11:27 am

moje marzenie, ślub w plenerze! Super sprawa :)

Postprzez marta.99 » Wt cze 09, 2020 6:49 pm

marta.99

Postprzez wiktor22rad » Cz lip 23, 2020 1:21 pm

Planuję ślub na przyszły rok i zastanawiam się nad wynajęciem sali weselnej. Musi być ona w hotelu bo mam sporo osób przyjezdnych i jest to dla mnie wygodne. Tak zastanawiam się z narzeczoną nad tą lokalizacja https://hotelwradomiu.pl/tanie-wesela . Może ktoś miał u nich jakieś przyjęcie ? Opinie hotel ma dobre i lokalizacja bardzo fajna.
wiktor22rad

Postprzez monikabert90 » Wt sie 04, 2020 10:40 pm

A gdzie planujecie kupić różne dekoracje i dodatki ślubne? Macie już upatrzony jakiś sklep, który oferuje taki asortyment? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl, tam na pewno coś fajnego znajdziecie ;)
monikabert90

Postprzez Kimonj » Wt sie 11, 2020 1:24 am

nina78 napisał(a):Dziewczyny, bardzo bym Wam chciała polecić Instalacje Art Bistro jeśli chodzi o wszelkie plenerowe imprezy w Warszawie. Lokal znajduje się w Zamku Ujazdowskim i jest to magiczne miejsce. Byłam tam na ślubie siostry i jestem zachwycona dekoracjami, jedzeniem, obsługą. Organizują również chrzciny, komunie, imprezy integracyjne. Super opcja tym bardziej, ze razie niepogody można się schować z całą imprezą do środka.

Ślub to długo oczekiwana impreza dla dziewczyny, prawda? Każda dziewczyna chce świętować ten dzień niezapomniany. Dobry ślub jest drogie. Mój ślub był spontaniczną decyzją. Myślałam, że to będzie skromne święto. Ale mój narzeczony powiedział, że możemy wygrać duże pieniądze w kasynie. znalazłam tę stronę w Internecie https://gry-vulkanvegas-pl.com/. To był jakiś cud. Naprawdę wygraliśmy dobrą sumę pieniędzy. Nie wiem, jak to się stało. Często wygrywam w tym kasynie.
Kimonj

Postprzez mms1 » Wt sie 11, 2020 2:34 pm

Ważny jest tu również strój, który powinien być nieco lżejszy niż tradycyjny, a przy tym wszystkim podkreślający uroczystość ślubu. Jeśli więc poszukiwania ubrania dla Pana Młodego nie idą zbyt dobrze, koniecznie niech zajrzyj na garnitury Wrocław gdzie znajdziesz wspaniałe propozycje w przystępnych cenach oraz świetnie dopasowane do różnych okoliczności.
mms1

Postprzez jan33267676776 » Śr sie 12, 2020 7:13 pm

Od kilkunastu miesięcy bardzo się zastanawiam czy będę brał ślub w kościół Ciechocinek . O tym miejscu opowiedziała mi moja przyjaciółka i bardziej jestem na tak niż na nie.
jan33267676776

Postprzez Bratyslaw8392 » Śr wrz 02, 2020 8:06 am

Tak jak napisał mms1, śluby strój w plenerze powinien być delikatnie lżejszy. Dlatego warto wybrać salon sukien ślubnych który dysponuje odpowiednią kolekcją.
Bratyslaw8392

Postprzez monikaq » Pn wrz 14, 2020 8:34 am

Uważam, że to super opcja. Pomyśl także o zamówieniu win na tego typu przyjęcie weselne. Myślę, że przypadną Ci do gustu wina marki Oak View. Są bardzo aromatyczne,a do tego eleganckie.
monikaq

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki