Wyszukiwanie zaawansowane »

Depilacja laserowa, tak czy nie?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Postprzez likaz » Pt gru 04, 2020 1:03 pm

zdecydowanie tak, taka depilacja to świetna sprawa, szczerze polecam

_____
banery AdWords
likaz

Postprzez AgataM » So sty 02, 2021 9:08 pm

Depilacja laserowa ma wiele zalet - zrobiona w solidnie, daje spokój z owłosieniem na bardzo długi okres czasu, zabieg trwa niedługo, wykonana prawidłowo jest bezpieczna dla zdrowia, w porównaniu z tradycyjnymi formami depilacji jest praktycznie bezbolesna. Z drugiej strony jeżeli masz jasne owłosienie to laser może nie zadziałać prawidłowo. No i wiadomo - cena. Chociaż przeglądając cenniki ceny są bardzo różne. Np. tutaj https://salonkosmetycznydermline.pl/depilacja-laserowa-krakow/ ceny wyglądają przyzwoicie. Podsumowując to jeżeli jesteś brunetką, a cena ma dla Ciebie drugorzędne znaczenie to idź śmiało na zabieg i się ciesz :D
AgataM

Postprzez radzia » Cz sty 07, 2021 8:58 am

No to przede wszystkim od Was zależy, bo nie wszyscy są zdecydowani na laser. Ogólnie to nowocześniejsza metoda, ale też jedna z najmłodszych. I nigdy nie wiadomo, jak skóra zareaguje na takie działania. Dlatego ja jestem zdecydowanie za tradycyjną metodą woskowania, ale też depilacja french może być dobrze z nim wykonywana. A jest troszkę wymagająca, nie sądzicie?
radzia

Postprzez alicja.bosmek » Cz sty 14, 2021 11:36 am

Depilacja laserowa do mnie nie przemawia. Miałam jeden zabieg i dość mocno mnie bolało. Lepszym rozwiązaniem jest metoda shr in motion w DepilConcept. Jest bezbolesna a efekty widać już po kilkunastu seansach, kosmetyczka mnie uprzedzała że będę musiała odbyć więcej zabiegów bo mam dość mocne włosy. Dla takiego efektu było warto.
alicja.bosmek

Postprzez SylwiaMo » Cz sty 14, 2021 2:25 pm

Obecnie coraz więcej osób decyduje sie na korzystanie z depilacji laserowej, więc moim zdaniem warto wziąć to pod uwagę.
SylwiaMo

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki