Strona 1 z 1

Prezenty online?

PostNapisane: Pn sie 03, 2020 8:28 am
przez Moniczka12
Co myślicie o takiej formie prezentów jak np. vouchery prezentowe na różne okazje? Na https://www.superprezenty.pl/about/blog/prezenty-online-na-kazda-okazje takie vouchery są dostępne i można je kupić przez internet. Osoba obdarowana może taki voucher zrealizować w dowolnym dla siebie czasie. Czy podobają Wam się takie prezenty, czy jednak jesteście tradycjonalistami?

Re: Prezenty online?

PostNapisane: Wt sie 04, 2020 10:49 am
przez MariaMarianna
A co sądzicie o bieliźnie dla kobiet? Na przykład takim zestawom - https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny to raczej uniwersalny prezent ktory sie sprawdzi dla wiekszosci kobiet i dziewczyn :)

Re: Prezenty online?

PostNapisane: Wt sie 04, 2020 8:13 pm
przez syrenka
przede wszystkim internet trzeba mieć kochani porządny :) Ja wybierałam swój na Pan wybierak i teraz bez problemu robie zakupy :) gram online czy pracuje zdalnie

Re: Prezenty online?

PostNapisane: Pt sie 07, 2020 10:38 am
przez kamgda
Ja z siostra od kilku lat jak mamy temat kupna prezentu dla cioci, mamy, koleżanki nawet męża to wszystko znajdujemy na https://www.murrano.pl/ :)) Świetny sklep z bardzo szeroka ofertą na każdą okazję. Jak do tej pory ani razu się nie zawiodłyśmy.

Re: Prezenty online?

PostNapisane: Cz sie 13, 2020 9:40 am
przez aniteka
Ja polecę stronę z książkami https://www.taniaksiazka.pl/zanim-zamkn ... 91980.html. Bardzo dużo zamawiam tytuł dla siebie ale jeśli nie wiem co danej osobie kupić na prezent to na ogół jakąś książkę zamawiam

Re: Prezenty online?

PostNapisane: Cz sie 13, 2020 9:45 am
przez arletaK85
jestem jak najbardziej na tak. Z swojej strony polecam GoldenGift gdzie mają rozmaite podarki na różne okoliczności. Można komuś bliskiemu podarować voucher na przykład na jazdę super sportowym autem. Wszystkie atrakcje tutaj: https://goldengift.pl/ Świetna sprawa dostac taki voucher.