Strona 1 z 1

reklama dla firmy

PostNapisane: Cz lis 26, 2020 9:27 pm
przez marykowska
Chciałam się z wami podzielić informacjami odnośnie mojej współpracy z agencją http://pharmar.pl/ . Szukałam dość długo sprawdzonej firmy która będzie wiedziała jak trafić do moich klientów, a dokładnie takich którzy przyjmują różne suplementy. Prowadzę biznes związany z farmacją i dzięki ww agencji miałam kilkukrotnie większe zamówienia.

Re: reklama dla firmy

PostNapisane: So lis 28, 2020 9:41 pm
przez kacperski
Sam dość długo się zastanawiałem jaką reklamę wybrać dla swojej działalności. Ale jednak za namową znajomych, którzy siedzą w tym temacie już spory kawałek czasu ze swoimi firmami, powiedzieli że mam iść w reklamę internetową. Tak też zrobiłem, z polecenia zgłosiłem się do agencji http://influeme.com.pl/ i dalej już samo wszystko poszło.

Re: reklama dla firmy

PostNapisane: So lis 28, 2020 11:48 pm
przez lolka
Ja postawiłam na http://emarketingmalejfirmy.pl którzy to specjalizacją się w marketingu dla mniejszych firm. Dopiero zaczynam, więc chciałam od samego początku aby działaniami marketingu internetowego zbudowali dla mnie pozytywny wizerunek i wiarygodność, co stopniowo osiągają w coraz bardziej odczuwalny sposób.

Re: reklama dla firmy

PostNapisane: N lis 29, 2020 10:43 am
przez Poliska89
Może warto skorzystać z firmy https://pryzmat.media/
Z tego co słyszałęm bardzo dobrze zajmują się reklamą firmy.

Re: reklama dla firmy

PostNapisane: N lis 29, 2020 10:24 pm
przez Dilma77
Szukaliśmy namiotów reklamowych dla naszej firmy i znaleźliśmy tutaj w firmie https://reklamydrukarnia.pl/. Rewelacyjna firma , można tu dostać własnie namioty reklamowe, reklamę pneumatyczną, nawet gadżety reklamowe, słodycze z reklamą na opakowaniu. Polecam ich, można wszystko dostać w jednym miejscu by lepiej rozreklamowac swoją firme https://reklamydrukarnia.pl/

Re: reklama dla firmy

PostNapisane: N gru 13, 2020 1:56 pm
przez bogini
Dobrze sie sprawdza szeptanka - zwlaszcza dla nowych firm warto skorzystac z takiego marketingu. U nas firma http://szepczemy.pl/ bardzo fajnie szybciutko poradzila sobie z budowaniem wizerunku naszej marki, sprawdzila sie super w odnalezieniu potencjalnych klientow :)