Wyszukiwanie zaawansowane »

Dzień Matki

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Dzień Matki

Postprzez olqa » Pt maja 20, 2016 12:51 pm

Ja w tym roku postanowiłam złożyć się wspólnie z rodzeństwem i kupić mamie coś praktycznego. Padło na pralkę. Narzeka na starą, a znając życie, jeszcze długo by nowej nie kupiła. Myślimy nad tą http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-gory/-/catalog/7582994/clt-362l-s .
olqa

Postprzez mixturka » Pn maja 23, 2016 7:15 am

Ja swojej mamie zawsze kupuję praktyczne prezenty. Zawsze staram się wcześniej zorientować co jest jej potrzebne. Postanowiłam tym razem na Dzień Matki kupić jej kilka nowych sukienek bo marudziła że ciepło się robi a ona nie ma odpowiednich sukienek do pracy. Dlatego wybrałam jej z oferty na modbis.pl z sukienkami do pracy kilka ciekawych propozycji, idealne dla kobiety po 50 która nie posiada figury modelki.
mixturka

Postprzez kas.kowalska » Pn maja 23, 2016 10:18 am

A ja kupuje dla mamy tym razem coś wyjątkowego. Przynajmniej moim zdaniem ;-)
Jest to bielizna z https://www.liparie.pl
Co sądzicie?
Jej zawsze szkoda na taki ekskluzywny zakup tylko dla siebie. Woli kupić coś dla mnie czy mojego synka, dlatego tym razem postanowiłam się jej tak odwdzięczyć.
W dzień mamy zabieram ją do sklepu :-)
kas.kowalska

Postprzez Anna89 » Pn maja 23, 2016 11:04 am

Dzień matki co raz bliżej zostały dosłownie 3 dni ! Więc to dobry moment dla wszystkich zapominalskich aby kupić ukochanej mamie piękny bukiet kwiatów. Ale gdzie taki dostać ? To bardzo proste :) Jeśli ktoś jest z Poznania nie będzie miał z tym problemów bo wspaniałe bukiety kwiatów specjalnie na tą okazję ma kwiaciarnia http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-poznan Jak dla mnie numer jeden w tym mieście. Już nie raz uratowali mi skórę dzięki ich ofercie.
Anna89

Postprzez anastazka1 » Wt wrz 13, 2016 8:16 am

Ja zawsze na dzień matki kupuje mojej mamie kwiaty. Duży bukiet. Ostatnio kupiłam jej też tablet z racji tego ze był jej potrzebny w pracy. Bardzo się ucieszyła bo jest księgowa Jelenia Góra organizowała tez festiwal wypieków domowych i w ramach dnia matki zabrałam ja też na ten festiwal :) Przy okazji spędziłam z nią troche czasu w tym dniu :)
Ostatnio edytowano Pn sty 09, 2017 10:24 am przez anastazka1, łącznie edytowano 1 raz
anastazka1

Postprzez adelka55 » Śr wrz 28, 2016 2:15 pm

wydaje mi sie ze kwiaty zawsze są odpowiednim prezentem. Ostatnio czytając katalog księgowych zobaczyłam ankietę w której było napisane włąsnie ze kobiety najbardziej ciesza się z kwaitów. na drugim miejsu chyba były perfumy a potem czekoladki.
adelka55

Postprzez Zuzia975 » Pn paź 24, 2016 10:06 am

Ja mojej mamie postanowiłam kopic tym razem wraz z mężem piękne futro o którym zawsze marzyła. Latem futra są o polowe tańsze niż w zimie wiec warto inwestować ;-) Ja i maz prowadzimy biuro rachunkowe pomożemy również ze zwrot podatku z zagranicy ;-) pozdrawiam
Zuzia975

Postprzez Mariczka88 » Śr paź 26, 2016 2:44 pm

A ja wraz ze swoim rodzeństwem ufundowałam rodzica dzień w Spa :-) to super prezent :-) sami na pewno nie wydali by kasy na takie przyjemności a w prezencie masaże metoda LIFO, maseczki na całe ciało, basen sauna full wypas ;-)
Mariczka88

Postprzez Anna213 » Śr paź 26, 2016 8:11 pm

Ja dziś od dzieci dostałam prezent. rano na stole leżała ładnie zapakowana moja ulubiona lindt czekolada.
Anna213

Postprzez Krobo » Cz paź 27, 2016 5:31 pm

podsunę wam ciekawy tekst o starzeniu się cery w czasie menopauzy http://kortensa.pl/objawy-menopauzy-zap ... sie-skory/ i to jest taka sugestia żeby kupić mamie coś kosmetycznego. moja mama docenia takie prezenty :)
Krobo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki