Wyszukiwanie zaawansowane »

Dzień Matki

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Dzień Matki

Postprzez Maria66 » Śr lis 02, 2016 3:36 pm

Masz racje kosmetyki to cudowny prezent teraz w drogeriach jest często -40% można kupić naprawdę super rzeczy ;-) a czy ktoś wie może do kiedy PIT 37 ??
Maria66

Postprzez Lenka4 » Cz lis 03, 2016 11:35 am

To ja myślę o sukience wizytowej dla mamy, właśnie sukienki wizytowe zaczynam wybierać na stronie domodi.pl i tam jest naprawdę dużo marek, które mają ciekawe fasony i nawet nadają się dla pań w każdym wieku. A że wiem o jakim stylu marzy moja mama, na pewno dokonam udanych zakupów.
Lenka4

Postprzez Kwiatuszekkkk » Pn lis 07, 2016 11:23 am

Sukienka to również dobry prezent. Kobiecie sukienek nigdy dość ;-) Ja myślę aby kupić mamie jakiś piękny kapelusz i rękawiczki skórzane ;-) Coś co posłuży jej na parę lat ;-) pracuje jako księgowa więc na pewno jej się spodoba taki prezent.
Kwiatuszekkkk

Postprzez Izabelka » Pn lis 07, 2016 12:17 pm

Dzień matki to wyjątkowy dzień ;) Ja lubie z mamą wyjść gdzieś do kawiarni.
Izabelka

Postprzez Chalwaaa22 » Śr lis 23, 2016 12:42 pm

A ja chciałabym zabrać mamę na przejażdżkę jakimś super samochodem :-D to moim zdaniem super pomysł :D mama zawsze lubiła samochody, ale nigdy nie było nas stać na żaden fajny. Dlatego pomyślałam żaby wypożyczyć coś fajnego na kilka godzin i się po lansować można to zrobić np. w wypożyczalnia samochodów Dębica. Oby mamie spodobał się ten prezent :-)
Chalwaaa22

Postprzez artouno » Pn gru 12, 2016 11:32 am

Kwiatuszekkkk napisał(a):Sukienka to również dobry prezent. Kobiecie sukienek nigdy dość ;-) Ja myślę aby kupić mamie jakiś piękny kapelusz i rękawiczki skórzane ;-) Coś co posłuży jej na parę lat ;-) pracuje jako księgowa Przemyśl więc na pewno jej się spodoba taki prezent.

Też właśnie o czymś takim myślałam, ale nigdy nie jestem pewna jaki rozmiar będzie na nią odpowiedni, dlatego wyszło na to, że już wczoraj zamówiłam nam bilet lotniczy do Paryża na dzień matki :D I wyszło w 2 strony tylko 300 zł za dwie osoby ^^ :)
artouno

Postprzez ewelina546 » Śr lut 01, 2017 10:39 pm

Myślę że taka propozycja była by super https://fotoobrazy.warszawa.pl . Wybierzcie jakieś wasze wspólne zdjęcie np z dzieciństwa i prezent gotowy. Jestem pewna, że mamie się spodoba.
ewelina546

Postprzez adara » Wt kwi 25, 2017 10:23 am

Niemalże za miesiąc Dzień Matki, macie jakieś nowe ciekawe pomysły czym mogłabym zaskoczyć mamę? Dostałą odemnie już chyba wszystko, może tym razem gdzieś ją zabrać? :) księgowa Wałbrzych
Pozdrawiam
adara

Postprzez Paulinka89 » Śr maja 17, 2017 9:57 am

Jakoś co roku mam ten sam problem a dzień matki już za parę dni. Chciałam się posiłkować artykułem na https://blip.pl/oryginalne-prezenty-na-dzien-matki/ jeśli chodzi o pomysły to mają ich naprawdę dużo i są one różnorodne. Ale jakoś nadal nie jestem zdecydowana. W każdym razie na spa już za późno i niczego ekstremalnego też nie zrobię, bo moja mama ma już swoje lata. Zresztą ona wszystkiego się boi, szybka jazda odpada bo nawet na obwodnicy krzyczy aby mój tata zwolnił. Coś na wysokości także bo ma lęk tak samo z rejs statkiem odpada bo choroba morska. Jestem załamana i niezdecydowana. Chyba skorzystam z oryginalnej biżuteri
Paulinka89

Postprzez Moniczka12 » Śr maja 17, 2017 10:30 am

Ja mojej mamie kupiłam już w prezencie drewniany zegarek i takie etui na telefon https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/ kiedyś widziałam baner reklamowy i bardzo jej się podobały takie dodatki więc wykorzystałam i kupiłam. Mam pewność, że będzie zadowolona.
Moniczka12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki