Wyszukiwanie zaawansowane »

Miesiączka

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Miesiączka

Postprzez agamemmnona » Pt lut 14, 2020 9:30 pm

Miesiączki potrafią być okropnie bolesne ,ale faktycznie antykoncepcja potrafi bardzo pomóc.Sama stosuję i nie mam już tych wszystkich przykrych dolegliwości http://antykoncepcjanamiare.pl/bole-owu ... ormonalna/
agamemmnona

Postprzez jovita » So lut 15, 2020 10:48 pm

na bóle miesiączkowe super mi pomaga vemonis femi, wczesniej stosowałam środek przeciwbólowy i rozkurczowy ale nie działało to tak dobrze jak te tabletki. Ulga jest szybka i długa, ciesszę się ze mi koleżanka je poleciła
jovita

Postprzez malinik » Śr mar 11, 2020 11:59 pm

u mnie miesiączka była potworna obfita, bóle przed okresem były straszne. Wszystko minęło dopiero wtedy gdy zaczęłam stosować antykoncepcję vines. Miesiączki mniej uciążliwe, bóle zmniejszone i co najważniejsze seks bezpieczny :)
malinik

Postprzez mixturka » Cz mar 12, 2020 2:09 pm

Ja odkąd zmieniłam tabletki antykoncepcyjne, to nie mam już miesiączki, tylko jednodniowe plamienia.
mixturka

Postprzez bradly15 » Śr mar 25, 2020 11:27 am

Ja miałam problemy z regularną miesiączką, ale koleżanka poleciła mi ćwiczenia na mięśnie kegla i jakoś tak zaczęły się normować. Nie wiem, czy to przez te ćwiczenia, czy po prostu przez ruch, którego ostatnio u mnie było mało, ale zaczęło mi się to podobać :)
_________
kulki gejszy jak używać
bradly15

Postprzez Rebeka » Cz mar 26, 2020 11:02 pm

Ja bym się trochę bała iśc a antykoncepcję. Branier hpormonów nie jest zdrowie poza tym można przytyć :) Zreszta po co łądować w siebie tabletki hormonbalne jak są teraz dobrz edziąłjące leki przeciwbólowe np vemonis femi. Ja mam mega bilesne miesiaczki i vemonis zawsze mi pomaga. Działą szybko i ma tez własciwosci rozkurczowe wiec nie trzeba juz brac niczego dodatkowo.
Rebeka

Postprzez plasma » Cz maja 28, 2020 8:25 am

Tu się nie ma czego bać, tysiące kobiet z tego korzysta i nie narzeka ale ja bym sprawdziła jeszcze jedno, bo może to to endometrioza? Ta choroba też objawia się bolesnymi miesiączkami. Zapisz się na sonovaginografię, ja miałam takie badanie w szpitalu medicover, pani dr Jacko mówiła że zwykle właśnie przy diagnostyce niepłodności dowiadują się o tej chorobie i jest ona już wtedy bardzo rozwinięta
plasma

Postprzez foremka22 » Wt cze 09, 2020 7:27 am

malinik napisał(a):u mnie miesiączka była potworna obfita, bóle przed okresem były straszne. Wszystko minęło dopiero wtedy gdy zaczęłam stosować antykoncepcję vines. Miesiączki mniej uciążliwe, bóle zmniejszone i co najważniejsze seks bezpieczny :)

U mnie to samo, też miałam bardzo dokuczliwe pms i obfite bolesne miesiączki, a odkąd stosuję tabletki prawie nie odczuwam okresu, żałuję że się wcześniej nie zdecydowałam na tabletki
foremka22

Postprzez AmanDa » N cze 14, 2020 8:46 am

Faktycznie tabletki mogą pomóc przy bolesnych miesiączkach. Ja na szczęście nie mam problemu o takim charakterze. Stosuję tampony i generalnie prawie zapominam o tym, że mam menstruację. Kupują zwykle większą ilość na https://drogeriadlaciebie.pl/Tampony-c340 , bo wybór jest tutaj naprawdę duży, a w mojej lokalnej drogerii mam dostęp max do 2 produktów tego typu, co jednak troszeczkę irytuje:).
AmanDa

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki