Wyszukiwanie zaawansowane »

Wypadanie włosów

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Wypadanie włosów

Postprzez beabeka » Śr cze 12, 2019 2:21 pm

Zgadzam się, też o tym tu https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/re ... zone-wlosy czytałam i wiem że wybór kosmetyków musi być bardzo staranny, nie nakładaj na włosy tego co popadnie bo jeszcze dodatkowo je obciążysz i pogorszysz sprawę.
beabeka

Postprzez Kieresh » Śr cze 12, 2019 2:39 pm

Produkty z białej rzepy są dobre na włosy.
Kieresh

Postprzez lobelia » N cze 16, 2019 9:46 pm

Ja mam Vitapil, cały zestaw, bo i tabletki i lotion. Efekty naprawdę są, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo z dnia na dzień różnicy nie będzie ;) Opakowanie mam na 2 miesiące, po tym czasie to już spokojnie wiadomo czego się spodziewać. Ja tabletki zaczęłam brać w kwietniu, lotion stosuję od kilku dni. Widzę, że mniej włosów mi wypada, wyglądają ogólnie zdrowiej i nawet lepiej się układają.
Obrazek
lobelia

Postprzez Marlena1212 » Śr cze 26, 2019 5:52 pm

Włosy przestały mi wypadać gdzieś po miesiącu stosowania toniku kaminomoto, trochę kosztuje ale jest warty swojej ceny bo efekty są widoczne gołym okiem i nie znikają po zakończeniu stosowania
Marlena1212

Postprzez jovita » N cze 30, 2019 10:41 pm

lobelia napisał(a):Ja mam Vitapil, cały zestaw, bo i tabletki i lotion. Efekty naprawdę są, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo z dnia na dzień różnicy nie będzie ;) Opakowanie mam na 2 miesiące, po tym czasie to już spokojnie wiadomo czego się spodziewać. Ja tabletki zaczęłam brać w kwietniu, lotion stosuję od kilku dni. Widzę, że mniej włosów mi wypada, wyglądają ogólnie zdrowiej i nawet lepiej się układają.
Obrazek

I jak ten lotion? Jak się go stosuje i jaki to w ogóle daje efekt? Jak często go nakładasz?
jovita

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki