Wyszukiwanie zaawansowane »

Pożyczka hipoteczna - jakie koszta?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Pożyczka hipoteczna - jakie koszta?

Postprzez weronika23 » Pt cze 05, 2020 2:54 pm

Jeżeli szybciej spłacisz kredyt hipoteczny to warto pomyśleć o zwrocie prowizji bankowej, która czasami może wynosisz ładna kwotę. Tutaj znajdizesz sporo przydatnych informacji na ten temat https://mdm-wro.pl/zwrot-prowizji-banko ... bankowych/ warto prześledzić temat bo możliwe ze załapiesz się na to.
weronika23

Postprzez GaBa1 » So lip 11, 2020 9:21 pm

Ja mam akurat kredyt kredyt hipoteczny na mieszkanie. Szkopuł w tym, że we frankach. Wiele osób jest w trudnej sytuacji z tego powodu. Z tym, że ja nie siedzę z założonymi rękami. Moją sprawą zajmuje się https://cleverstep.pl/ z Poznania. Pierwszy krok to analiza takiej umowy kredytowej, czy zawiera klauzule niedozwolone. Jest to podstawa do kolejnych kroków wobec banku.
GaBa1

Postprzez kacperski » Pn lip 13, 2020 3:42 pm

Ja bym Tobie radził zgłosić się do jakiegoś specjalisty doradca kredytowy Warszawa żeby pomógł Ci z kredytem jak i tymi wszystkimi formalnościami. Będziesz się czuła znacznie bezpieczniej i pewniej dzięki temu.
kacperski

Postprzez RafalM » Wt lip 21, 2020 11:12 pm

Witajcie.
Zastanawiałem się ostatnio nad tym, czy istnieją jakieś inne formy pożyczania pieniędzy niż pieniądze z banku..
Natknąłem się na ofertę Pożyczek Społecznościowych doradców kredytowych ze strony https://splatakredytow.pl/pozyczki-spolecznosciowe/.
Jest to ciekawe rozwiązanie, doradcy poszukają inwestor, który udzieli nam pożyczki z mniejszym oprocentowaniem (wszystko zależy od doradcy)
ale jak jest dobry, to serio warto w coś takiego uderzyć.
RafalM

Postprzez oewonga » Wt sie 04, 2020 7:46 pm

Cześć,

a może rozważysz pożyczkę w Wonga? Pracuję tam i mogę Ci polecić naszą ofertę pożyczek ratalnych i krótkoterminowych. Udzielamy ich bardzo szybko, proces wnioskowania jest u nas prosty i krótki. Po pozytywnej weryfikacji od razu przelewamy pieniądze, bez dodatkowych opłat i warunków. Dodatkowo mamy cały wachlarz rozwiązań, które ułatwiają spłacanie rat, np. bezkosztową przerwę w
spłacie, możliwość odroczenia spłaty raty o 7 dni. Więcej informacji na temat naszych korzyści znajdziesz na: wonga.pl/regulamin-benefitow

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Poprzednia strona

Powrót do Rozmaitości