Wyszukiwanie zaawansowane »

Transport

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Transport

Postprzez basia322 » Wt wrz 27, 2016 3:41 pm

Wiecie co, mój mąż pracuje w branży transportowej, sporo ciekawych informacji widzę, że znajduje na portalu Polskiej Gazety Transportowej, http://pgt.pl. Tak że polecam tam zajrzeć, bo widzę, że sporo informacji można w ten sposób uzyskać :)
basia322

Postprzez eleonor23 » N paź 02, 2016 5:48 pm

A jeśli potrzeba wam wynająć bus, autokar bądź samochód to mogę polecić firmę http://www.raftrans.com.pl/ wszystkie pojazdy mają nowe bardzo zadbane. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
eleonor23

Postprzez majcia555 » Cz paź 20, 2016 12:02 pm

W temacie transportu najtrudniej jest znaleźć transport ponadgabarytowy bo w tym temacie jest najwięcej obostrzeń prawnych a kierowcy muszą mieć specjalne uprawnienia. Polecam o tym poczytać jeżeli kogoś interesuje ten temat. Pod tym linkiem można zamówić taki transport oraz sprzedać złom czy transformatory. Firma jest kompleksowa, sami dojeżdżają, zabierają co trzeba i jadą.
majcia555

Postprzez Guziczek » Pt lis 04, 2016 6:18 pm

Znalezienie odpowiedniego transportu czasami graniczy z cudem. Aktualnie potrzebne mi są namiary na busy olsztyn holandia. Udało mi się co prawda trochę poszukać, tylko ofert wiele i na kogo się tu zdecydować. Widziałem że http://vanwiatrak.com.pl/ ma też taką oferte. Wy z ich usług korzystaliście?
Guziczek

Postprzez mixturka » Śr lis 09, 2016 8:46 am

Transport, zarówno krajowy jaki zagraniczny, to poważna dziedzina wymagająca profesjonalnego przygotowanie i dbałości o szczegóły. Trzeba stawiać na jak najlepszą jakość i nie pozwalać sobie na partactwo. Dlatego myślę, że wskazanym byłoby przeczytanie artykułu na temat transportu towarów z Chin na artvocado, gdzie opisane są wszystkie najważniejsze dla tej dziedziny informacje.
mixturka

Postprzez mamsza » Cz sty 26, 2017 3:02 pm

Zależy dokąd chcecie się tym busem wybrać. Mogę Wam polecić dobre busy do holandii, bardzo wygodne, z dvd :) Odbierają Was z domu co również jest bardzo komfortowe. No i zawsze dojeżdżają na czas :)
mamsza

Postprzez ansculime » Pn lut 13, 2017 1:21 pm

Jak dotąd najlepsza firma transportowo-spedycyjna, z jaką mieliśmy okazję współpracować to Peritus Tomasz Andryszczyk
ansculime

Postprzez agnieszka8211 » Pt lut 17, 2017 8:32 pm

Skoro mowa o przejazdach za granicę, to ja kupowałam wszystkie bilety do Niemiec przez portal Eurobusy, polecam się z nim zapoznać, bo można dzięki niemu rezerwować i kupować bilety bez wychodzenia w domu. Duża wygoda :) No i wybór przewoźników bardzo duży, jest w bazie kilkadziesiąt firm :)
agnieszka8211

Postprzez marzenka.o » Pn mar 06, 2017 11:14 am

A wiecie, jak wygląda podatek VAT w przypadku firm transportowych? Jeśli nie, to koniecznie zapoznajcie się z tym tekstem: http://fracht.pl/poradnik/wpis/spedycja-miedzynarodowa-we-wroclawiu-a-vat/. Na stronie Frachtu znajdziecie także wiele innych przydatnych informacji na temat transportu.
marzenka.o

Postprzez kitty31 » Cz mar 30, 2017 9:09 pm

Ciekawi mnie, czy ktoś z Was ma doświadczenia z transportem szynowym? Zastanawiam się, jak się sprawdza infrastruktura kolejowa, jeśli chodzi o transport w Polsce - ma ktoś jakieś doświadczenia?
kitty31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości