Wyszukiwanie zaawansowane »

Moda w mieście

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Moda w mieście

Postprzez KurtWroc85 » Śr lip 08, 2015 9:35 am

Witajcie. Pod koniec maja całą naszą małą rodziną (mój mąż, ja i nasza roczna córeczka) przeprowadziliśmy się z naszego małego miasteczka do stolicy. Przeprowadzka była zmuszona pracą mojego męża, który otrzymał awans, ale w innym mieście. Do tej pory zajęta byłam urządzaniem mieszkania, załatwianiem spraw i trochę zaniedbałam siebie. Coraz częściej widzę, że mój styl ubierania znacznie różni się od ubioru innych kobiet. Gdzie najlepiej kupować jakieś ładne, modne i niedrogie ubrania? Macie może jakieś sprawdzone sklepy?
KurtWroc85

Re: Moda w mieście

Postprzez pauhouk » Śr lip 08, 2015 10:38 am

Masz nieskończoną listę możliwości:
secondhandy,
sieciówki,
zakupy przed internet,
targi mody.
Wystarczy się rozejrzeć! Szukaj inspiracji w magazynach i na blogach modowych :)
pauhouk

Postprzez NajAudra2380 » Śr lip 08, 2015 11:18 pm

To prawda możliwości jest naprawdę wiele... ale wiem o czym mówisz ja sama rok po po rodzie siedziałam w domu i też miałam wrażenie że zaniedbałam siebie i swoją garderobę jak widać jest to normalne wśród młodych, mam są tak zachwycone dziećmi że zapominają o sobie. Ja ubrania kupuję zazwyczaj przez internet ponieważ nie zawsze mogę się wyrwać z dzieckiem na zakupy,ale nie mam jakiegoś sprawdzonego sklepu
NajAudra2380

Postprzez Na2645 » N lip 12, 2015 12:00 am

Zwłaszcza w dużym mieście masz nieskończone możliwości ;)
Poczynając od galerii modowej na ulicach (bezpośrednio na kobietach), gdzie możesz podpatrzeć różne style, poprzez całą masę różnych sklepów, secondhandów, galerii, czy bazarków (w zależności od zasobności portfela), aż po atelier ;)
W sumie to jeszcze masz net ;)
Jak to mówią...do wyboru do koloru!
Na2645

Postprzez Chuneu90 » N lip 12, 2015 10:30 am

Ja nie polecam zakupów stacjonarnych, szczególnie właśnie w dużych miastach... Mieszkaliśmy kiedyś z koleżanką we Wrocławiu i żeby tam cokolwiek kupić, to trzeba było tyle kilometrów zrobić, że na samą myśl o wyprawie na zakupy, przechodziły nas ciarki... Nie piszę tu o galeriach, bo wiadomo, że tam jest wszystko w jednym miejscu, ale wszystko za to sklonowane... A ceny, mimo "promocji" - niebotyczne!!! Polecam neta:-) Szybko, łatwo i tanio, jak w tym sklepie http://www.sakolife.pl/, nasze ostatnie odkrycie, świetne ceny!!!! :shock:
Ostatnio edytowano Pn lip 27, 2015 3:51 pm przez Chuneu90, łącznie edytowano 1 raz
Chuneu90

Postprzez miaa » Wt lip 14, 2015 11:01 pm

Na początku warto zebrać trochę modowych inspiracji oraz zrobić plan zakupów. Najlepiej kupić ubrania, z których będzie można stworzyć kilka ciekawych stylizacji. Podobnie jak dziewczyny polecam sklepy internetowe, po pierwsze są tańsze, po drugie jest większy wybór asortymentu. Na http://aligoo.pl znajdziesz dobrej jakości buty i eleganckie, skórzane torebki (teraz w promocji). Warto też odwiedzić lumpeksy, oczywiście pod warunkiem, że masz trochę cierpliwości.
miaa

Postprzez najjaclaw2396 » Śr lip 15, 2015 3:28 pm

Ja nigdy nie kieruję się tym jak ubierają się inne kobiety - mam swój styl ale i swoje zdanie i jakoś nie bardzo chce mi się porównywać je z opiniami innych. Jeśli chodzi o zakupy ciuchów to najczęściej internet, allegro i lokalne sklepiki - tam chyba najwięcej okazji jest do zakupienia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. A nie lubię chodzić w tym samym co inni;)
najjaclaw2396

Postprzez KurtWroc85 » Śr lip 15, 2015 7:25 pm

Bardzo dziękuję za Wasze wszystkie odpowiedzi i porady. Wiecie co ja niezbyt przepadam za secondhandami, jakoś po prostu nie mam do nich farta. Nawet jeśli coś mi się spodoba, to nie jest w moim rozmiarze. Targi mody to jednak nie jest mój próg cenowy (jeszcze nie). Bardziej chciałabym znaleźć jakiś fajny sklep z ładnymi ubraniami w sieci (np. jakieś tuniki).
KurtWroc85

Postprzez Klaudyna100 » Śr sie 05, 2015 9:36 am

Nie zwracam uwagi na to, co jest modne. Ubieram się w to w czym wiem, że będzie mi wygodnie. Zazwyczaj wybieram markę everlast, bo mają dobre jakościowo ubrania, które przeważnie kupuje w http://ultrafight.pl/manufacturer/everlast/, bo sklep ma ogromny wybór i konkurencyjne ceny.
Klaudyna100

Postprzez Kasandra1 » Wt sie 11, 2015 7:41 pm

Miałam tak samo we Wrocławiu :) Nie przejmuj się :) Może zamów coś sobie z USA, to na pewno będziesz wyprzedzać wszelkie trendy modowe, paczke z USA możesz zamówić np. przez portal USBOX, trzeba się zarejestrować, zrobić wycenę etc. ale na stronie znajdziesz szczegółową instrukcję, także bez obaw :)
Kasandra1

Następna strona

Powrót do Rozmaitości