Wyszukiwanie zaawansowane »

rozwój osobisty / szkolenia

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: rozwój osobisty / szkolenia

Postprzez elabarbara » Cz paź 19, 2017 12:54 pm

stasiakit ja oczywiście byłam i nie żałuję. Poznałam ciekawych ludzi biznesu na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017 i najbardziej utkwiła mi w pamięci gala biznesu Mocni w Biznesie i wyłonienie laureatów.
elabarbara

Postprzez MarysiaZ » Pt paź 20, 2017 12:44 pm

Rozwój osobisty to podstawa, bardzo przydatnym w tym wypadku bedzie znalezienie odpowiedniego managera, ostatnio znalazłam coś takiego http://www.tomaszjakubowski.pl Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej oferty. Kariera sportowca zależy w dużej mierze od właśnie managera.
MarysiaZ

Postprzez januszka » So paź 21, 2017 4:20 pm

Teraz te szkolenia takie modne, zauważyłam że wiele ludzi z nich coraz chętniej korzysta,
sama się nad nimi zastanawiałam z racji tego że nie długo po 4 latach bycia w domu z dzieckiem wracam na tor zawodowy. Tutaj sprawdź sobie ofertę ja ich przeglądałam i jestem zainteresowana.
januszka

Postprzez marakuja89 » Pn paź 23, 2017 5:52 pm

u nas w domu zawsze sie powtarzało, ze na wyksztalceniu sie nie oszczedza i rzeczywiscie tak bylo. rodzice inwestowali w nasze studia jak tylko mogli! tez jestem zdania, ze trzeba sie rozwijac, ale najwazniejsze to wiedziec tak naprawde co chce sie robic i dlaczego. po co ładowac kase w szkolenia, kursy które byc moze nigdy sie nie przydadza? zdecydowanie łatwiej dazyc do celu jesli sie wie jaki on jest... ja po studiach tak naparwde mialam kompletny chaos. niby wiedzialam co chce robic, ale niezupełnie wiedzialam jak to zrobic zeby pracowac w zgodzie ze swoimi umiejetnosciami. uwierzcie... ile łez, prób przeszlam zeby znalezc prace... na szczescie zawsze mialam rodzicow. ostatecznie zdecydowalam sie na usługę doradztwa personalnego w firmie hre. pomogli mi dookreslić mój profil zawodowy i znaleźć prace w zawodzie wlasciwie juz po 2 mscach ;d teraz wiem co robic dalej aby byc jeszcze lepszym i nie marnowac czasu na zbędne szkolenia, ktore kompletnie odbiegają od mojego zawodu
marakuja89

Postprzez januszka » Wt paź 24, 2017 9:08 pm

Mnie zainteresowało to szkolenie osobiście szkolenie insight gdzieś na forum natknęłam się na tą organizacje i jestem w szoku że takie rzeczy uczą. Myślę że to daje wiele człowiekowi w kwestii rozwoju osobistego, wyciszenia czy znalezienia własnej drogi w świecie. Treningu uważności i medytacji są fascynujące, myślę czy nie skorzystać z tego.
januszka

Postprzez mamaasi » So paź 28, 2017 7:14 pm

Dobrze, że chcesz się rozwijać bo to da Ci nowe możliwości. Teraz jest na prawdę tyle ciekawych szkoleń, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Mnie bardzo zainteresowała ich https://www.szkoleniaeksperckie.pl/list ... enia-prawo oferta. Zajrzyj sobie bo może jakieś szkolenie Cię zainteresuje
mamaasi

Postprzez wotek » Pn lis 20, 2017 6:32 pm

Warto zapisać się na studia, warto też chodzić na szkolenia. Rozwój osobisty jest bardzo ważny.
wotek

Poprzednia strona

Powrót do Rozmaitości