Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie kupić narzędza ogrodnicze?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Gdzie kupić narzędza ogrodnicze?

Postprzez EkoCharita82 » Pn sie 24, 2015 7:16 pm

Latem przyszedł czas na zajęcie się ogrodem, gdyż pojawiło się trochę więcej wolnego czasu, a niestety w ostatnich latach zaniedbałam tę sprawę. Na domiar złego narzędzia ogrodnicze są już mocno sfatygowane, więc pomyślałam o wymianie tych zniszczonych na nowe. Niestety w najbliższej okolicy nie ma zbyt wielu sklepów z takim sprzętem, a nie chcę kupować jakieś tandety. Wolałabym cały sprzęt kupić w jednym sklepie i tylko raz płacić za transport. Czy ktoś mógłby polecić jakiś internetowy sklep ogrodniczy?
EkoCharita82

Re: Gdzie kupić narzędza ogrodnicze?

Postprzez PelagiaPl78 » Pn sie 24, 2015 7:37 pm

Polecam ci taki sklep w internecie, to już od ciebie zależy, jaki wybierzesz. Ja na twoim miejscu kierowałabym się przede wszystkim ceną, wiadomo, ale też jakością i marką. Możesz zawsze zadzwonić na infolinię takiego sklepu i zapytać o poradę, które narzędzia i akcesoria wybrać i co dla ciebie będzie optymalnym rozwiązaniem:-) I jeszcze realizacja zamówienia i ewentualne zwroty to ważny aspekt takiego zamówienia...:-)
PelagiaPl78

Postprzez NetaTv2975 » Wt sie 25, 2015 10:18 am

sama nie dawno kupowałam sprzęt ogrodniczy, bo chciałam mieć zestaw z jednej firmy, niestety bardzo szybko się popsuł, także nie mogę Ci polecić tej firmy :) także dołączam się do Twojego pytania, zna ktoś jakiś dobry sprzęt ogrodniczy, żeby zamówić go przez internet? nie chcę się znowu naciąć kupując w sklepie ogrodniczym i się okaże, że nawet miesiąca nie wytrzyma ;)
NetaTv2975

Postprzez JayneXxx1326 » Śr sie 26, 2015 5:26 pm

Może faktycznie coś znajdziesz w internecie teraz raczej przyda ci się do ogrodu rzeczy przydatne na jesień nie ukrywając jesień już blisko więc trzeba przygotowywać trochę ogród na zimę. Prawda taka że nie ma już zimy więc nie ma co się martwić. Na internecie znajdziesz tego na pewno sporo jestem tego pewien tylko dokładnie zależy co potrzebujesz.
JayneXxx1326

Postprzez AntymDevil2097 » Cz sie 27, 2015 10:30 am

Pewnie, że w necie:-) Tutaj: http://www.sklepogrodniczy.pl
My ostatnio robiliśmy tam zakupy, przygotowując się do jesiennych porządków w naszym ogrodzie i jesteśmy mega zadowoleni, zarówno z cen, z jakości, jak i czasu i sposobu realizacji zamówienia:-) Zajrzyj tam sobie, mają bardzo szeroką gamę produktów:-) Z pewnością coś wybierzesz:-)
AntymDevil2097

Postprzez Tomm » Śr wrz 16, 2015 3:58 pm

Kupuję w OBI na promocjach.
Tomm

Postprzez kuleczka21 » Śr wrz 16, 2015 5:20 pm

W marketach jest najtaniej,zwłaszcza jeśli kupujemy po sezonie.
Akurat teraz trwają wyprzedaże takich sprzętów, więc warto się rozglądać.
kuleczka21

Postprzez Esme21 » Śr wrz 16, 2015 10:01 pm

To prawda, że jeżeli chodzi o narzędzia ogrodnicze, warto poszperać w ofercie marketów. Niestety nie wszystkie produkty są tam tanie. Kiedy szukałam zbiornika na szambo, mówiąc delikatnie przeraziłam się ceną . Na szczęście udało mi się trafić na ciekawą ofertę szamba BETONEX i najpewniej tam kupię zbiornik, tym bardziej, że artykuły tej firmy są nie tylko solidne, ale też można liczyć na tani transport na terenie całego kraju.
Esme21

Postprzez Muzonka » Wt wrz 29, 2015 1:27 pm

Ja kosiarki i narzędzia ogrodowe kupuje tutaj. Najtaniej, tak myślę.
Muzonka

Postprzez miroslawa » Śr paź 21, 2015 3:02 pm

Do większej powierzchni ogrodowej bądź tez sadowniczej opryskiwacz wysokociśnieniowy zakupicie w tym miejscu: http://tunele-foliowe.pl/produkty/opryskiwacz-wysokocisnieniowy tego typu sprzęty najlepiej kupować na specjalistycznych stronach. Te sprzęty są bardzo proste w obsłudze i poradzi sobie z tym każdy. Jako ciekawostkę należy dodać, że przy użyciu specjalnej końcówki może on także z powodzeniem służyć jako myjka wysokociśnieniowa.
miroslawa

Następna strona

Powrót do Rozmaitości