Wyszukiwanie zaawansowane »

Dentysta

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Dentysta

Postprzez Rebeka » Wt kwi 12, 2016 8:33 pm

Jedyny gabinet, który przychodzi mi na myśl to http://www.galeria-usmiechu.pl/ . Ja korzystam tylko z ich usług.Zawsze szybko i przede wszystkim bezboleśnie :)
Rebeka

Postprzez Hokus » Wt kwi 26, 2016 11:48 am

Hokus

Postprzez drobronk » Wt kwi 26, 2016 2:29 pm

Ja mam teraz taką sprawę, że oprócz polskich specjalistów zaczęłam szukać tych za granicą, a konkretniej w Anglii.
Nie ukrywam, że planuję się tam przenieść po ciąży, chociaż na jakiś czas i tak sobie już szukam informacji na temat życia tamtejszej Polonii, czego się spodziewać itd., żeby potem nie dać się zaskoczyć.
Pomaga mi fakt, że mam tam znajomych i siostrę więc o niektóre kwestie mogę zapytać u źródła, ale jednak dobrze jest mieć zaplecze w postaci własnych poszukiwań.

Z polskich to na pewno Poznań i Warszawa się wybijają, choć Kraków nie pozostaje daleko w tyle, z tego, co wiem, to mają tam rozbudowaną chirurgię zębową.
Natomiast w Anglii, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takimi informacjami, jest całkiem sporo polskich przychodni, w samym Londynie najwięcej. Co prawda wszystkie przyjmują prywatnie, ale nie ma większego problemu, jeśli chodzi o zapisy i dostępność usług. Moja znajoma podsunęła mi, żebym sprawdziła osobiście, kiedy przyjadę, http://panamedic.eu, że tam znalazła najlepszego ginekologa i dentystę, z jakimi miała okazję się widzieć i badać. Muszę to zapamiętać, bo potem będę szukała na łeb na szyję. Liczę, że komuś też się przyda ;)
drobronk

Postprzez Tomm » So kwi 30, 2016 6:32 pm

Dobrych lekarzy dentystów spotkałem podczas zakładania implantu zęba powikłania żadne nie wystąpiły.
Tomm

Postprzez zywiolka » Pt maja 06, 2016 10:20 am

Uważam, że do dentysty powinno się chodzić regularnie -zdrowsze zęby i mniej wydatków :)

Postprzez Kornela » N maja 08, 2016 7:31 pm

Zywiolka większość z nas idzie niestety dopiero wtedy, jak pojawia się ból zęba czy też inne problemy z tego zakresu. Początkowo miałam problem z dziećmi, by je przekonać do korzystania ze stomatologa, potem odkryłam Syrenka Dental i problem się skończył.
Kornela

Postprzez afrodyta » Cz cze 23, 2016 9:04 am

Ja z kolei słyszałam o http://dentiumclinic.pl/. Warto regularnie chodzić do specjalisty. A o nich słyszałam wiele pozytywów, są doświadczeni i fachowo doradzają. Naprawdę wysokie standardy.
afrodyta

Postprzez janzol » Pn lip 18, 2016 1:39 pm

Ja polecam gabinet stomatologa w Katowicach. Ufam mu bezgranicznie.
janzol

Postprzez klusora » Śr lip 20, 2016 9:43 am

janzol napisał(a):Ja polecam gabinet stomatologa w Katowicach. Ufam mu bezgranicznie.

Jestem z Katowic i szukam dobrego dentysty. Chyba już znalazłam :)

Postprzez ballanti » Wt lip 26, 2016 7:20 pm

Jeśli chodzi o Kraków, to bez wątpienia polecam Klinikę Luxdentica. Robiłam u nich leczenie kanałowe, standardowe wypełnienie, wybielanie - za każdym razem wizyta miła, bez bólu i bez stresu :) Personel przemiły, a co najważniejsze kompetentny. Klinika wyposażona nowocześnie, takie też - nowoczesne - stosują metody leczenia. Pacjent czuje się u nich w 100% zaopiekowany, mówię na własnym przykładzie :)
ballanti

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości