Wyszukiwanie zaawansowane »

Depilacja laserowa

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Depilacja laserowa

Postprzez klaudekk » Cz lut 11, 2016 5:59 pm

Kazda kobieta marzy o tym aby mieć cudownie gładkie ciało, bez potrzby depilacji - jest na to rozwiązanie! Depilacja laserowa Light Sheer, daje efekt na całe życie! Polecam zajrzeć na ofertę tego gabinetu - http://laserskincare.pl
Na pewno będziecie zachwycone :)
klaudekk

Re: Depilacja laserowa

Postprzez miroslawa » Pt lut 12, 2016 4:59 pm

Właśnie zastanawiam się nad laserową depilacją bikini w w tym gabinecie - do tej pory wykonywałam depilację za pomocą wosku kosmetycznego, ale myślę, że depilacja laserowa będzie dla mnie bardziej komfortowa. W związku z tym mam pytanie jak trwały jest ten rodzaj depilacji?
miroslawa

Postprzez monikaq » Wt lis 21, 2017 5:00 pm

Depilacja laserowa jest warta każdych pieniędzy. Ja robiłam łydki w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dwugłowicowym laserem Light Sheer Duet i są praktycznie bezbolesne.
monikaq

Postprzez kaktus79 » So gru 16, 2017 10:38 am

W Vici Clinic w Krakowie zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Light Sheer Duet. Często można trafić na różne promocje, jak na przykład rabat 50% na pierwszy zabieg. Zabiegi wykonywane są przez panią Kasię, przesympatyczną profesjonalistkę :)
kaktus79

Postprzez AmanDa » Pn gru 18, 2017 12:03 pm

Muszę się Wam przyznać, że mnie osobiście depilacja laserowa kusi już od dawna. Przy czym bardzo chętnie postawiłabym na ofertę tego typu zabiegów, dostępną w http://laserland.pl . Z tego co wiem, obecnie mamy najlepszą porę na wykonywanie tego rodzaju zabiegów, wobec czego bardzo chętnie się skuszę:).
AmanDa

Postprzez bubaa » Wt gru 19, 2017 7:38 pm

Laser to cudowny wynalazek! Bardzo się cieszę, że mogłam pozbyć się bolesnego depilatora. Wrastające włoski mnie wykańczały. Przed pierwszą wizytą w salonie strasznie się denerwowałam ale po konsultacji z kosmetyczką i przeprowadzonym przez nią wywiadzie byłam już dużo spokojniejsza i śmielsza. Jak się okazuje to nic strasznego, a do tego mega skuteczne. Pierwszy raz trafiłam do Skinlogica we Wrocławiu i zostałam ich stałą klientką. Każdemu mogę ich szczerze polecić.
bubaa

Postprzez sussie2 » So gru 30, 2017 5:25 pm

Bałam się bólu przy depilacji laserowej ale nic nie bolało! Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, pachy i bikini zrobione mega profesjonalnie, żaden włosek nie odrasta. Bardzo jestem zadowolona z zabiegów.
sussie2

Postprzez sigrara » Wt sty 02, 2018 9:26 am

ja z depilacji laserowej skorzystałam w klinice Mediart instytut w Poznaniu i jestem zadowolona w końcu mnie włosy nie kłują jak odrastają i nie muszę sie golic, ogromny komfort :)
sigrara

Postprzez melaf » Cz sty 04, 2018 4:17 pm

czy przy depilacji laserowej należy się jakoś specjalnie odżywiac?
melaf

Postprzez abur » N sty 07, 2018 6:15 pm

jakoś nigdy chyba się nie zdecyduję na taką depilację, nie ma szans
abur

Następna strona

Powrót do Rozmaitości