Wyszukiwanie zaawansowane »

Depilacja laserowa

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Depilacja laserowa

Postprzez krikowa » Pn sty 15, 2018 11:58 am

Moim zdaniem jeśli ktoś zastanawia się nad depilacją to warto jest wybrać właśnie tą laserową, jeśli któraś z Was jest z Lublina to polecam wam odwiedzić ten salon:
Laser Look, ul. Głęboka 10/36, 20-612 Lublin,
NIP 5050094508,
REGON 366625564
Po więcej informacji odwiedźcie: http://www.laserlook.pl/ :)
krikowa

Postprzez AlicjaDom » Wt sty 16, 2018 2:53 pm

Słyszałam, że depilacja laserowa niektórych partii ciała boli. Przemawia do mnie długotrwały efekt, ale jak myślę o tym bólu to jakoś tak odwlekam tę decyzję.
AlicjaDom

Postprzez GrzegorzOnyszko » Wt sty 16, 2018 4:37 pm

Nie jest to moja działka. Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Prawie wszystkim ktoś rozkazuje, zastrasza ich i zmusza. Takie jest życie. I być może nie należy oczekiwać niczego innego.
GrzegorzOnyszko

Postprzez anaw » Pt sty 19, 2018 5:14 pm

Hej, ja już jestem po kilku zabiegach depilacji laserowej we wrocławskim COCO-TIME, i było całkiem fajnie, obsługa też miła :) Od zawsze mam problem z dużym owłosieniem na nogach i nie mam czasu ich golić w lato. A zima do dobry moment na takie zabiegi i efekt będzie długotrwały :) A wy gdzie chodzicie ?
anaw

Postprzez Guziczek » N sty 21, 2018 8:15 am

Kiedyś miałam ogromny problem z owłosieniem - włosy rosły mi bardzo szybko, przez co musiałam codziennie je golić. Jakiś czas temu za namową koleżanki trafiłam do Vici Clinic w Krakowie. To była dobra decyzja. Parę zabiegów i z głowy.
Guziczek

Postprzez ewatoja » Śr sty 24, 2018 8:26 am

Ja kupiłam sobie miesiąc temu Philipsa na światło IPL. Jestem po drugiej sesji i czekam z niecierpliwością na efekty :) Na zabiegi w gabinecie niestety mnie nie stać. Podzielę się za trzy miesiące efektami, podobno powinny już być widoczne, zobaczymy :)
ewatoja

Postprzez Panterka » So sty 27, 2018 8:23 am

Depilacja laserowa to super sprawa, musi tylko być dobrze wykonana. Jeśli mogę Wam coś polecić to zachęcam do wizyty w Vici Clinic w Krakowie. Tam dysponują profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Miałam robione zabiegi właśnie tym laserem i nic nie bolało, a włoski nie odrastają.
Panterka

Postprzez MamaDodo » N sty 28, 2018 1:40 pm

Laser to bardzo wygodne rozwiazanie.. ja tez depilowalam sobie bikini i nogi wlasnie laserem, wybralam klinike miracki w wawie bo znam ja z innych zabiegow :D http://klinikamiracki.pl/zabieg/vectus- ... nowej-ery/ efekt super, sesjie mialam chyba 4 jak dobrze pamietam
MamaDodo

Postprzez zuzanka30 » Śr sty 31, 2018 3:20 pm

Ja odsyłam do http://www.skinlogica.pl/ , którzy działają na terenie Leszna i Wrocławia. Możesz się z nimi bezpłatnie skonsultować, czy depilacja laserowa jest zabiegiem dla Ciebie i Twojej skóry ale ja osobiście bardzo polecam. Pzy serii zabiegów, mozna wyeliminować całkowicie owłosienie. Zabieg nie jest według mnie bardzo bolesny (ja miałam łydki i uda robione). To dobrodziejstwo medycyny estetycznej :D
zuzanka30

Postprzez ciki » Wt lut 06, 2018 12:31 am

Depilacja laserowo jest bardzo dokładnym i bezpiecznym zabiegiem, Korzystam z usług firmy http://medicor.krakow.pl/ zajmują się depilacją w Krakowie i uważam, że jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego golenia się
ciki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości