Wyszukiwanie zaawansowane »

wybielanie zębów

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: wybielanie zębów

Postprzez paobb22 » Śr mar 01, 2017 5:42 pm

Bardzo fajna sprawa, tylko żeby nie przesadzić z tą bielą.

Postprzez Panterka » Pn cze 26, 2017 4:12 pm

Chyba dużo częściej na wybielanie zębów decydują się kobiety. Faceci podobno bardziej boją się bólu ale przecież takie wybielanie nie boli , gabinet wybielania Piękny Uśmiech z Poznania wykonuje takie wybielanie bezboleśnie. Bo co ma boleć przy nałożeniu żelu i naświetlaniu.
Panterka

Postprzez aleksandram » Śr cze 28, 2017 11:33 am

ja wybielałam lampą w Atrii http://atria.com.pl/kontakt-katowice i efet super. wczesniej wieloma metodami domowymi próbowałam, niestety efekt marny. Najlepiej sprawdził się ze wszystkiego węgiel i olej kokosowy
aleksandram

Postprzez Gallas » Wt lip 04, 2017 12:26 pm

ja polecam zagraniczne pasty, np. z tajlandii, takie... brazowe, ciemne, one najlepiej wybielają zeby
Gallas

Postprzez LEWKA » Wt lip 04, 2017 4:03 pm

Moim zdaniem warto :) Kiedyś korzystałam z takiego zabiegu i byłam bardzo zadowolona :)
LEWKA

Postprzez ppepe » N lip 09, 2017 8:32 pm

Ja robiłam wybielanie zębów metodą lampa beyond u mojego stomatologa w klinice Fabdent na Bemowie. Nie zdecydowałabym się na jakieś niepewne sposoby, które mogą zniszczyć szkliwo... Typu żele czy nakładki z niepewnych źródeł.
ppepe

Postprzez Mateo77 » Pn mar 19, 2018 9:01 pm

Na szczęście teraz wybielanie nie jest czymś skomplikowanym. Wystarczy skorzystać z odpowiednich produktów, by zapewnić sobie biały uśmiech. W https://www.stylewhite.pl/zel-do-wybiel ... bow-w-domu sami możecie przekonać się, jak prosto można tego dokonać. Myślę, że StyleWhite to dobre rozwiązanie dla każdego.
Mateo77

Postprzez Ajlar » Wt paź 16, 2018 10:33 am

no jasne, że wybielanie teraz nie jest skomplikowane. Moim zdaniem jednak warto zdecydować się na wybielanie i dentysty bowiem taki zabieg jest naprawdę skuteczny. Poza tym wszystko odbywa się pod kontrolą stomatologa więc zabieg jest bezpieczny dla zebów. Na stronie stomatologiaswiatkowska.pl znajdziecie pełną ofertę dotycząca wybielania zębów. Myślę, że warto się zapoznać z metodami wybielania oferowanymi przez ten gabinet.
Ajlar

Postprzez Atamara » So lis 03, 2018 1:43 pm

Teraz odzyskanie białego uśmiechu jest naprawdę banalne. Kiedyś takie zabiegi były długotrwałe i kosztowne ale obecnie białe zęby można mieć nawet po jednej wizycie u dentysty. Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów przed ślubem. Mam swój sprawdzony gabinet https://stomatologiazwyciezcow.pl/zabie ... nie-zebow/ , gdzie leczę zęby dlatego tez tu zdecydowałam się na wybielanie. Zabieg był krótki i bezbolesny a ja mam w końcu ładne, białe zęby.
Atamara

Postprzez czikita » So gru 22, 2018 12:33 pm

Ja bardzo sobie te produkty od iWhite chwalę. One dają świetne efekty, miałam kilka innych tego typu produktów ale nigdzie ten efekt nie był tak zauważalny jak po stosowaniu tych. No i są bezpieczne dla naszego szkliwa
czikita

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości