Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyposażenie biura

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Wyposażenie biura

Postprzez oollyy1 » Cz kwi 04, 2019 7:32 am

Każde biuro powinno być w pełni wyposażone aby pracownicy mogli swobodnie i produktywnie pracować. Moi szefowie ostatnio zainwestowali w nową maszynę wielofunkcyjną szarpa, która działa jako fax, drukarka, kopiarka, skaner czy nawet archiwizator dokumentów :D Super sprawa. Myślę że takie urządzenia są niezbędne i zajmują mniej miejsca niż 5 różnych urządzeń.
oollyy1

Postprzez cenim » Cz kwi 04, 2019 10:52 am

hej wam, gdzie kupię jakieś fajne biurko do biura wiecie może?
cenim

Postprzez balia1 » Pt kwi 05, 2019 7:43 am

oollyy1 napisał(a):Każde biuro powinno być w pełni wyposażone aby pracownicy mogli swobodnie i produktywnie pracować. Moi szefowie ostatnio zainwestowali w nową maszynę wielofunkcyjną szarpa, która działa jako fax, drukarka, kopiarka, skaner czy nawet archiwizator dokumentów :D Super sprawa. Myślę że takie urządzenia są niezbędne i zajmują mniej miejsca niż 5 różnych urządzeń.

Słyszałam że w dużych firmach i przedsiębiorstwach można wynajmować te maszyny a nie kupować.. tak jest?
balia1

Postprzez Legendherr » N kwi 07, 2019 7:10 pm

Do biura polecam jeszcze zainwestować w dobry komputer, np macbook air 13
szybki, nie zawiesza się a w play można go dostać w naprawdę niskiej, fajnej cenie.
Legendherr

Postprzez aniaola37 » Pn kwi 08, 2019 2:16 pm

Jest to na pewno jakiś wydatek i często niemały. Jeżeli macie firmy to będzie to zbędne, tak samo jak i posiadanie biura. Tu lepszą opcją, szczególnie dla jednoosobowych działalności gospodarczych, freelancerów będzie ofertą od http://workingclub.pl Można u nich wynająć pomieszczenia biurowe na ile tylko chcecie
aniaola37

Postprzez Martazosiedla » Cz kwi 11, 2019 10:13 am

to teraz się pochwalę, nam szef ostatnio kupił do pracy nowe komputery https://idream.pl/mac/imac-pro.html 8-) Przyznam, że na tak przejrzystym i wygodnym sprzęcie jeszcze nie pracowałam, po prostu miód malina! Warto przemyśleć jaki sprzęt dobrać , bo przecież spędzamy przed komputerem lata :D
Martazosiedla

Postprzez aga2113 » Pt kwi 12, 2019 1:50 pm

Polecam firmę Goik sp. z o.o.
aga2113

Postprzez tom.m » Pn kwi 15, 2019 2:00 pm

U mnie w pracy chcą wprowadzić czytniki czasu pracy podobno... nie jestem jakimś przeciwnikiem takich rozwiązań, ale jakoś i tak dziwnie się z tym czuję... podobno firma https://www.timaco.pl/ ma nam je załatwić... macie takie coś u siebie? Jak to wygląda, nie robi się z tego przesadna inwigilacja tego co robi pracownik?
tom.m

Postprzez ilonakaminska80 » Wt kwi 16, 2019 1:57 pm

Z pewnością przyda się też odpowiednie biurko ;) pamiętaj że musi być ono wytrzymałe i posiadać wiele schowków ;)
ilonakaminska80

Postprzez olczita » Cz kwi 25, 2019 12:37 pm

balia1 napisał(a):
oollyy1 napisał(a):Każde biuro powinno być w pełni wyposażone aby pracownicy mogli swobodnie i produktywnie pracować. Moi szefowie ostatnio zainwestowali w nową maszynę wielofunkcyjną szarpa, która działa jako fax, drukarka, kopiarka, skaner czy nawet archiwizator dokumentów :D Super sprawa. Myślę że takie urządzenia są niezbędne i zajmują mniej miejsca niż 5 różnych urządzeń.

Słyszałam że w dużych firmach i przedsiębiorstwach można wynajmować te maszyny a nie kupować.. tak jest?

Tak zgadza się, możesz wydzierżawić taki sprzęt i płacisz powiedzmy miesięcznie za eksploatację. Nie wiem dokładnie jakie są koszty, ale słyszałam od znajomego, że jest taka możliwość.
olczita

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości