Wyszukiwanie zaawansowane »

Ból kręgosłupa

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Ból kręgosłupa

Postprzez 0szolomiona » Pt lut 14, 2020 1:54 pm

byłam u fizjo i nic nie znalazłam, @ruth zainteresowałaś mnie tym masażem klasycznym, poszukam gabinetu w katowicach.
0szolomiona

Postprzez anulka88 » Pn lut 24, 2020 9:04 am

Dobry masaż z pewnością Tobie pomoże. Wybierz się do Starej Łaźni SPA w Krakowie: https://staralazniaspa.pl/. To miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz. Dzięki różnym zabiegom rozluźnisz mięśnie i pozbędziesz się bólu.
anulka88

Postprzez nin85a » Pn lut 24, 2020 1:27 pm

0szolomiona napisał(a):byłam u fizjo i nic nie znalazłam, @ruth zainteresowałaś mnie tym masażem klasycznym, poszukam gabinetu w katowicach.

Na Staromiejskiej jest takie centrum medyczne na W albo V, ale nie pamiętam nazwy dokładnie, tylko fakt, że w ofercie mają masaże. Jak fizjo nic nie znalazłam to dobra wiadomość.
nin85a

Postprzez Guziczek » Pn lut 24, 2020 3:46 pm

Według mnie, na takie bóle , dobre są regularne masaże. Warto wybierać sie do specjalisty by się zrelaksować i by dobrze nas wymasowali. Sama raz na jakiś czas chodzę na takie masaże https://www.tajskimasaz.pl/krakow/pl by się odprężyć i odpocząć mojemu kręgosłupowi.
Guziczek

Postprzez sylwia05 » Pt mar 06, 2020 2:30 pm

Masaż rehabilitacyjny kręgosłupa to doskonały wybór dla wszystkich, zmagających się z przeciążeniem pleców, a co za tym idzie – bólem. To odpowiednia forma leczenia dla każdego, kto spędza wiele czasu w pozycji siedzącej lub pochylonej. Masaż oferowany przez https://klinika-radwanski.pl jest zawsze ściśle dopasowany do potrzeb pacjentów i przeprowadzany po szczegółowym wywiadzie z nimi.
sylwia05

Postprzez venal » Pn mar 09, 2020 8:59 am

mam niestety podobne problemy z ostatnio z kręgosłupem :/
venal

Postprzez mixturka » So mar 14, 2020 4:42 pm

Takie problemy trzeba od razu konsultować z lekarzem. Ja je zbagatelizowałam i przez miesiąc nie mogłam wstać z łóżka.
mixturka

Postprzez Achdrao » Śr mar 25, 2020 8:24 pm

Skoro już wspominacie o takim rodzaju rehabilitacji jak fizykoterapia to wydaje mi się, że warto jest się was zapytać, czy może orientujecie się gdzie można liczyć na właśnie takie usługi jak fizykoterapia łódź? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do pacjenta i na prawdę chciałbym wyleczyć swoje dolegliwości związane z bólem kręgosłupa. Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc
Achdrao

Postprzez esensja3 » N kwi 05, 2020 2:24 pm

Jak się dłużej zasiedzę przy komputerze to potem mnie kręgosłup boli, wtedy smaruję plecy kremem dip hot. Bardzo dobry preparat na bóle mieśniowe i reumatyczne i działam tam gdzie boli, nie muszę łykać tabletek.
esensja3

Postprzez AnnaT » Śr kwi 15, 2020 11:44 pm

Na ból kręgosłupa fajnie sprawdza się fala uderzeniowa warszawa . Ból likwidowany jest zwykle po serii 5 zabiegów, wiec w dosyć krótkim czasie pozbywamy się problemu :)
AnnaT

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości