Wyszukiwanie zaawansowane »

Prezent dla majsterkowicza

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Prezent dla majsterkowicza

Postprzez Esme21 » Pn paź 24, 2016 5:41 am

Kojarzycie może jakiś sklep online, gdzie mogłabym zakupić dobrej jakości narzędzia? Chciałabym taki prezent sprawić mojemu mężowi.
Esme21

Re: Prezent dla majsterkowicza

Postprzez Gwenn » Pn paź 24, 2016 10:08 am

Sama też posiadam w domu męża-majsterkowicza i też często korzystam z oferty takich sklepów, w których można nabyć przeróżne narzędzia.
Bardzo ciekawą ofertę można znaleźć w http://artykulytechniczne.pl.
Są tam dostępne różnorodne produkty niezbędne przy frezowaniu, skrawaniu, a także wierła, oleje, narzędzia pomiarowe, suwmiarki i wiele innych artykułow.
Jak więc widzimy, wybór jest naprawdę spory i jestem przekonana, że znajdziesz tam coś idealnego dla swojego męża.
Gwenn

Postprzez kuleczka21 » Wt lis 15, 2016 6:35 pm

Sporo zależy od tego, w czym konkretnie lubi dłubać dana osoba. Ktoś, kto robi biżuterię ma nieco inne potrzeby niż ktoś, kto składa meble.
Zanim cokolwiek kupimy, dobrze jest wcześniej trochę zorientować się w temacie. Polecam artykuły w stylu tego: http://www.praktycznydom.com.pl/pilarka ... ra-wybrac/ . Bazując na nich, nawet osoba niezorientowana w temacie, jest w stanie kupić całkiem sensowny sprzęt na prezent.
kuleczka21

Postprzez AguniaNowa » Pn paź 15, 2018 8:52 am

Świetny pomysł na prezent dla faceta, myślę, że bez problemu znajdziesz takie narzędzia w każdym markecie budowlanym :)
AguniaNowa

Postprzez jagodka89 » Pn paź 15, 2018 12:05 pm

To prawda, wszystko zależy co dana osoba lubi :) Ja swojemu mężowi mam zamiar kupić zestaw porządnych magnesów w tym sklepie z magnesami neodymowymi- jako stolarzowi-amatorowi bardzo przydają mu się takie rzeczy.
jagodka89

Postprzez KarolaA » Wt paź 16, 2018 7:56 am

Mój mąż ostatnio potrzebował nowych narzędzi pneumatycznych, więc postanowiłam zamówić mu je w sklepie internetowym. Prowadzi niewielką firmę budowlaną i zawsze cieszy się z takich prezentów, a ja wiem, że mu się przydadzą wszystkie rzeczy. Jeśli ktoś szuka również wysokiej jakości produktów, to polecam tę stronę.
KarolaA

Postprzez Klaundym » Wt paź 16, 2018 10:52 pm

Dla majsterkowicza poszukaj czekoladek w kształcie narzędzi. Widziałam takie na markecie świątecznym, nie wiem jednak jak się nazywają. Super sprawa, do tego śmieszna koszulka z nadrukiem i prezent gotowy :)
Klaundym

Postprzez wiola.pik » Pn paź 22, 2018 8:35 am

Poszukaj w sieci - jest tego naprawdę wiele. Jeśli nie bardzo orientujesz się w tym temacie, zawsze warto wcześniej poczytać opinie kogoś bardziej doświadczonego w tej kwestii.
wiola.pik

Powrót do Rozmaitości