Wyszukiwanie zaawansowane »

Okna i drzwi

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Okna i drzwi

Postprzez kasienka84 » So paź 27, 2018 3:23 pm

Kupiłam ostatnio wosk do drewna bo moje okna są jakieś dziwnie uszkodzone. Nawet nie wiem kiedy to się stało, ale mam nadzieję, że uda mi się wypełnić ubytki, tak aby nie zostawić śladu.
kasienka84

Postprzez magda906 » N lis 11, 2018 2:12 am

Firma drutex ma dobrą stolarkę okienną i drzwiową, warto sobie sprawdzić, co mają w ofercie. To polski producent, wykonują okna z wykorzystaniem naprawdę nowoczesnych technologii, co więcej oferują przystępne ceny. Mają okna aluminiowe, plastikowe, drewniane, ja mam takie z pcv i wydaje mi się, że nie jest to złe rozwiązanie. Takie okna są szczelne, niedrogie, tłumią hałasy, nie ma się do czego przyczepić.
magda906

Postprzez werka » Pn lis 19, 2018 1:29 pm

Ja ostatnio zdecydowałam się na montaż drzwi szklanych i powiem Wam, że nie tylko wygladają ładnie, ale mają również szereg walorów użytkowych: szklane drzwi skutecznie doświetlają wnętrze i optycznie je powiększają. Pokoje wydają się lekkie i przestronne. Polecam każdemu kto tak ja ja ma małe wnętrza.
werka

Postprzez jjusti18 » Wt lis 20, 2018 2:00 pm

Nadszedł czas, aby zamówić drzwi do pokoi w moim domu. Długo nie mogłam znaleźć odpowiednich, które przypadłyby mi do gustu, a także pasowały do stylu domu. Dopiero przyjaciółka poleciła mi zaglądnąć na stronę https://decolan.pl/porta,43,pl.html i stwierdziła, że być może tam znajdę coś, co mi się spodoba. No i faktycznie miała rację...
jjusti18

Postprzez tower » Śr lis 21, 2018 11:21 am

myślicie, że drewniane okna w mieszkaniu to dobre wyjście czy nie?
tower

Postprzez berekatka » Cz lis 29, 2018 2:17 pm

A który producent drzwi zewnętrznych jest Waszym zdaniem najlepszy? Te najbardziej znane niestety odpadają - nie są w stanie zrealizować nietypowego zamówienia, jak również bardzo trudno negocjuje się z nimi jakiekolwiek warunki. Ostatnio korzystaliśmy z mikea.eu i byliśmy bardzo zadowoleni z bardzo elastycznego podejścia do klienta.
berekatka

Postprzez wicia28 » Cz lis 29, 2018 8:41 pm

Możecie też sprawdzić sobie tutaj http://www.e-lazur.pl rozwiązania, które są dostępne. Przede wszystkim trzeba robić zakupy w sprawdzonych miejscach. Nie da się ukryć, że kompleksowe rozwiązania są zawsze najlepsze. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.
wicia28

Postprzez igaa90 » Cz gru 20, 2018 1:09 pm

Najpopularniejsze są okna z PVC, oczywiście nie tylko ze względu na niską cenę, ale i stosunkowo wysoką jakość, dobre parametry. Jest kilku dobrych producentów takich okien, choćby Drutex - okna mają dość nowoczesny design, tu https://www.drutex.pl są do obejrzenia.
igaa90

Postprzez lilka91 » Pt gru 28, 2018 5:45 pm

Zobacz sobie okna tej firmy http://www.ekoplast-krakow.pl/ Oferta jest bardzo rozbudowana a firma posiada wieloletnie doswiadczenie. My właśnie budujemy dom i zdecydowaliśmy się na plastikowe okna, Cenowo są bardzo ok i mamy pewność, ze wytrzymają kilka ładnych lat.
lilka91

Postprzez holon » So gru 29, 2018 10:02 am

gdzie kupię ciekawej jakości okna drewniane? będę wdzięczny za pomoc
holon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości