Wyszukiwanie zaawansowane »

Ksiazka godna polecenia.

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Ksiazka godna polecenia.

Postprzez renia » Cz paź 29, 2009 5:47 pm

Witam wszystkich.
Niestety nastaly dlugie jesienne wieczory.Dlatego mam pytanie czy moglibyscie polecic mi jakas ciekawa ksiazke godna przeczytania.Jeszcze przed urodzeniem coreczki bardzo duzo czytalam kiedy i gdzie sie tylko dalo.Niestety musze sie przyznac,ze od kiedy jest corcia czytanie poszlo w odstawke. Najwyzszy czas do tego wrocic bo bardzo mi ksiazek brakuje.
Pozdrawiam i czekam na propozycje.
renia

Re: Ksiazka godna polecenia.

Postprzez Nela28 » Cz paź 29, 2009 9:38 pm

Nie wiem jakiego rodzaju ksiazki lubisz, ale ja np. uwielbiam thillery, kryminaly i ksiazki o milosci ( z happy endem, ale niekoniecznie romanse). Jakis czas temu przeczytalam swietna ksiazke - thiller "Nie zapomnisz mnie" Phillipa Margolina. Bylam nia poprostu oczarowana. "Połknełam" ja chyba w ciagu 2 dni tak mnie wciagnela !
Ponizej wklejam Ci linka z opisem skrotowym ksiazki - jak Ci sie spodoba to naprawde polecam :)

http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki/ks ... l?kw=81236
Miłej lektury :D
Nela28

Postprzez renia » Pt paź 30, 2009 11:22 am

Wielkie dzieki Nela28. Ja tez uwielbiam kryminaly,ksiazki o milosci i przygodowe.Postaram sie znalezc ksiazke ,ktora mi polecasz w bibliotece i jak tylko to mi sie uda i przeczytam to dam znac.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
renia

Postprzez Yoanna » Pt paź 30, 2009 3:20 pm

Też mam dla Was dziewczyny super ksiązke :) Jest obłędna :) Kiedys przypadkiem pozyczyl mi ja kolega a ja sie w niej zakochalam. Napisal ja Mario Vargas Llosa. To historia pieknej a zarazem toksycznej milosci. Miłosci, która nadaje zyciu sans a jednoczesnie bezlitoscie go odbiera. Miłosci wiernej - takiej na cale zycie ...I nie jest to typowe romasidlo! Bardzoooo polecam :) Na jesienno-zimowe wieczory doskonala :)
PS. A macie dziewczyny jeszcze jakies swoje typy? Bardzo chetnie bym skorzystala z jakiejsc podpowiedzi odnosnie ksiazek :)
Pozdrawiam
Yoanna

Postprzez WiolaKrk » So paź 31, 2009 7:57 pm

Kiedys czytalam "Samotnosc w sieci"- wspolczesna klasyka:) polecam goraco- ta ksiazka zmienia podejscie do samotnosci- jest naprawde fajna- czytalam ja juz jakis czas temu, ale pamietam do dzis :)
autor: Janusz L. Wiśniewski
WiolaKrk

Postprzez Nela28 » So paź 31, 2009 9:33 pm

A Ty renia cos znalazlabys ciekawego dla mnie i dziewczyn ? prosze daj znac :) Moze czytalas jakas fajna detyktywistyczna ksiazke? :p
Nela28

Postprzez WiolaKrk » N lis 01, 2009 10:09 pm

Obecnie jestem w trakcie czytania "Weronika postanawia umrzec" - chcialam ja przeczytac bo niedawno wszedl do kina film. Takze po lekturze mysle ze wybiore sie do kina :)
WiolaKrk

Postprzez renia » Cz lis 05, 2009 5:22 pm

Nela28 chetnie bym cos polecila ale jak juz pisalam moje czytanie zakonczylo sie prawie 5 lat temu. Wstyd i hanba ale taka prawda.Obiecuje sie poprawic i jak tylko cos znajde i przeczytam a bedzie godne polecenia dam znac.Obecnie jestem na etapie bajek dla dzieci i ukladaniu wlasnych,ktore uwielbia sluchac moja corcia.
renia

Postprzez Iwisia » Pt lis 06, 2009 10:23 am

Ja od dłuższego czasu nic nie czytałam. Jakoś wiecznie nie mam ochoty, czasu i sił... Mam bardzo dużo innych zajęć... Poczytam, co Wy polecacie i ewentualnie może się zmobilizuję do przeczytania :)

Pozdrawiam.
Iwisia.
Obrazek
Iwisia

Postprzez Yoanna » Pt lis 06, 2009 11:11 am

Hehehe z tego calego zamieszania tym wzajemnym polecaniem zapomnialam podac tytulu ksiazki ktora przeczytalam !! Wspominalam ze napisal ja Mario Vargas Llosa i ze jest to piekna opowiesc o milosci :) Juz poprawiam swoj blad i podaje tytul : "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki".
Pozdrawiam ;)
Yoanna

Następna strona

Powrót do Rozmaitości