Wyszukiwanie zaawansowane »

Jakie okna?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Jakie okna?

Postprzez monikabert90 » Śr sie 22, 2018 2:37 pm

My po długim namyśle w końcu zdecydowaliśmy się na okna aluminiowe, które zamówiliśmy na https://bianex.pl/okna-aluminiowe/. To był naszym zdaniem bardzo dobry wybór. Jesteśmy zadowoleni zarówno z samych okien, jak i z bardzo miłej obsługi w tej firmie. Mogliśmy bowiem liczyć z ich strony również na transport oraz montaż zamówionych okien. Ok idealnie dopasowały się do wyglądu pomieszczeń w naszym domu, są szczelne i nie mamy im nic do zarzucenia :)
monikabert90

Postprzez minionka785 » Wt wrz 04, 2018 11:37 am

Też nie wiem jakie wybrać, żeby były dobre czy drewniane czy pcv, każdy ma inną teorię :) Przeglądnęłam nawet artykuł http://faar.pl/okna-dachowe-pcv-czy-dre ... -poddasze/ i z pewnością przeczytam jeszcze następne żeby zadecydować. Chciałabym, żeby to była decyzja już na wiele lat. Poddasze to klimatyczne miejsce.
minionka785

Postprzez GabiM29 » Wt wrz 11, 2018 10:03 am

Zgadzam się, że wybór okien to nie jest łatwe zadanie, dlatego jeżeli chcesz podjąć dobrą i rozważną decyzję to może warto doradzić się specjalistów w stolarce okiennej. Ja mieszkam w stolicy i nam bardzo pomogła firma z 19 letnim doświadczeniem a mianowicie Anex Okna. Jest odpowiednim miejscem, gdzie rzeczywiście dowiesz się jakie okna sa teraz na topie pod względem wizualnym i jakości wykonania. Z ich strony mogłem liczyć na fachową obsługę, duży wybór okien z wymaganymi aprobatami technicznymi ITB oraz dokładny montaż.Całe zlecenie zrealizowane terminowo i dokładnie. Z takimi fachowcami współpracuje się bardzo dobrze.
GabiM29

Postprzez ramona » Pt lis 09, 2018 1:06 am

Okna plastikowe są dobre jakościowo i niedrogie, chociaż wiadomo, że warto stawiać przede wszystkim na renomowanych producentów typu drutex. To polska firma, oferują naprawdę nowoczesną stolarkę okienną, potrafią też fachowo doradzić. Ich okna charakteryzuje to przynajmniej te pvc, że mają wąskie profilem także bardzo elegancko się prezentują. Warto sprawdzić.
ramona

Postprzez Atamara » Pt lis 16, 2018 1:32 pm

Z cenami okien plastikowych bywa różnie, ale to z reguły zależy od parametrów okna. Generalnie okna pcv poznań są dobre bo są bardzo szczelne, łatwo się je czyści a także mogą mieć dowolny kolor więc nie ma problemu z dopasowaniem okna do elewacji. Poza tym wydaje mi się, że tworzywo, z którego wykonane są okna jest bardziej wytrzymałe i takie okna można eksploatować dłużej niż okna drewniane.
Atamara

Postprzez minionka785 » Pn lis 26, 2018 10:25 am

Ktoś jeszcze kupuje drewniane?
minionka785

Postprzez daniel433 » Wt lis 27, 2018 10:05 am

Moim zdaniem bardzo dobre okna są w https://www.okna-pasywne.pl/poradnik/ja ... ezpieczne1 . Sam kupuje tam okna i jestem zadowolony.
daniel433

Poprzednia strona

Powrót do Rozmaitości