Wyszukiwanie zaawansowane »

Rozdwojone końcówki włosów

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Rozdwojone końcówki włosów

Postprzez alicjuszW » Pt wrz 29, 2017 10:24 pm

Rozdwojone włosy to także objaw suchych włosów. Dlatego trzeba dobrze dobierać kosmetyki. Myślę, że do takich włosów najlepszym będzie dobry szampon oraz odżywka do suchych włosów Może ta odżywka w sprayu poradziłaby sobie z Twoimi końcówkami https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/953-radical-odzywka-w-sprayu-do-wlosow-suchych-i-lamliwych-200ml-5900117099414.html. Jest przeznaczony do pielęgnacji suchych i łamliwych włosów. Na rozdwojone końcówki powinien też zadziałać, gdyż dostarczy włosom odpowiedniego budulca przeciwko rozdwajaniu, a przede wszystkim włos będzie nawilżony.
alicjuszW

Postprzez januszka » Pn paź 02, 2017 9:55 am

Rozdwojone końcówki zetnij, włosy się odżywią i wzmocnią, a żeby uniknąć na przyszłość rozdwajania używaj dobrych produktów do włosów, zajrzyj na Matrixprofessional Polska , te kosmetyki są bardzo dobre, używane przez profesjonalnych fryzjerów. Efekty zobacz na pewno, także mocno Ci polecam.
januszka

Postprzez Kila27 » Wt paź 03, 2017 6:20 pm

No ja też mam słabe i rozdwojone włosy. Ostatnio fryzjer mi napomknął, że na jakieś wyjścia czy coś dobrą opcją są włosy doczepiane. Tutaj http://remy-hair.pl/clip-in-45-cm-70-gram/ sobie zerkam i nawet znalazłam idealnie pasujący kolor włosów do mnie. Myślicie, że takie sztuczne włosy to dobre rozwiązanie?
Kila27

Postprzez marcheweczka » Śr paź 04, 2017 5:29 pm

Obciąć, bo to i tak źle wygląda, jak je "skleisz" jakimś produktem na chwilę, żeby lepiej wyglądało, to i tak nie podziała na długo.
marcheweczka

Postprzez DarkaKop » Śr paź 11, 2017 12:30 pm

Ja polecam zaprzestanie stosowania na jakiś czas prostownic, suszarek, lokówek, jak i sztucznych kosmetyków o nieznanym składzie. Jedną z lepszych metod jest również podcięcie końcówek i podcinanie ich raz w miesiącu.
Polecam japońskie kosmetyki firmy Sense&Body, które świetnie nadają się do włosów zniszczony, bo są na bazie olejów.
DarkaKop

Postprzez mamagabrysi » Cz paź 19, 2017 12:37 pm

Ja jestem zadowolona z tego szamponu https://puderek.com.pl/szampony/3119-re ... 50-ml.html i ogólnie całej linii do pielęgnacji włosów z Babuszki Agafii. Mam baaardzo zniszczone włosy, skłonne do wypadania, przetłuszczania się oraz właśnie do rozdwajających się końcówek, ale odkąd używam tego szamponu zauważyłam znaczną poprawę. Włos jest bardziej odżywiony i się już tak nie rozdwaja (chociaż ja staram się dosyć często podcinać końce). Wypróbuj go sobie, może Tobie też będzie odpowiadał. 8-)
mamagabrysi

Postprzez kalinka1 » Śr lis 08, 2017 1:41 pm

Może faktycznie warto wypróbować jakiś olejek ? Ja od jakiś 2 miesięcy używam olejku Kalice z Inoar i da się już zauważyć znaczną poprawę. Jego skład to głównie olejki ( m.in arganowy, migdałowy, rozmarynowy). Fajne jest też to, że olejek może mieć wiele zastosowań ( u mnie sprawdza się nawet przy demakijażu ).
kalinka1

Poprzednia strona

Powrót do Rozmaitości