Wyszukiwanie zaawansowane »

perfekcyjny makijaż

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: perfekcyjny makijaż

Postprzez Panterka » N lut 18, 2018 9:55 am

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.
Panterka

Postprzez Saga » Cz lut 22, 2018 2:09 am

Ja też uważam, że makijaż permanentny to dobre rozwiązanie. Zwłaszcza dla kobiet, które nie są w stanie samodzielnie wykonać precyzyjnego makijażu, bo np maja słaby wzrok, czy choćby opadające powieki. Ważne tylko żeby na makijaż permanentny wybrać się do dobrej makijażystki, bo nieudanego makijażu nie uda się zmyć. Na portalu Moment.pl można znaleźć dobre specjalistki, które są wysoko oceniane rzez zadowolone klientki.
Saga

Postprzez Guziczek » So lut 24, 2018 10:59 am

Polecam makijaż permanentny, szczególnie ten wykonywany przez pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Mega profesjonalne podejście do klienta, efekt zabiegów Biotek przerósł moje oczekiwania. Obawiałam się, że brwi będą wyglądały sztucznie ale efekt jest świetny i polecam każdemu.
Guziczek

Postprzez jjusti18 » Pt mar 02, 2018 3:33 pm

A wygląd oczu ubogacą przykładowo rzęsy doklejane. Dzięki nim można uzyskać naprawdę niepowtarzalny wygląd. Taki mały produkt, a tyle może zmienić. Ja sama planuję niedługo kupić kępki rzęs w drogerii online https://puderek.com.pl/21-sztuczne-rzesy ponieważ zawsze chciałam mieć gęste, ładne rzęsy. Teraz chociaż będę mogła spełnić to marzenie zakładając takie rzęsy na szczególne okazje.
jjusti18

Postprzez alealeks » So mar 03, 2018 2:00 pm

Może poszukaj jakiś filmików instruktażowych - w sieci jest tego pełno. Powodzenia!
alealeks

Postprzez kuek » Pn mar 05, 2018 10:12 am

kto zajmuje się makijażem? jeżeli tak to dajcie mi znać na priv bo mam pytania
kuek

Postprzez serel » Pn mar 05, 2018 1:08 pm

znacie kogoś kto zamuje się makijażem? potrzebuję czegoś na wesele
serel

Postprzez middle » Wt mar 06, 2018 5:10 pm

Znam kogoś. To dobra kosmetyczka, ona ci zrobi makijaż taki, jak chcesz. http://www.fryzjer-chorzow.pl/salonkosmetyczny.html spróbuj, zapłacisz mniej niż przypuszczasz. To w końcu profesjonalny salon kosmetyczny, gdzie dbają o klienta.
middle

Postprzez anita230 » Cz mar 08, 2018 12:36 am

A jaki makijaż oczu niebieskich polecacie? Co będzie w takim wypadku najlepsze? Nie wiem do końca na co się zdecydować, a czeka mnie większa impreza.
anita230

Postprzez k.klimek.62 » Cz mar 08, 2018 1:46 pm

Jeśli dotychczas nie stosowałaś cieni do powiek, lakierów hybrydowych, odżywek do brwi lub rzęs, a pomimo tego Twój mężczyzna nadal Cię kocha i pragnie z Tobą być, to możesz uznać się za kobietę szczęśliwą. W każdym innym przypadku, radzę Tobie czym prędzej skorzystać z oferty sklepu https://www.madlensklep.pl które te wszystkie wymienione produkty posiada w swojej ofercie dostępne od ręki.
k.klimek.62

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości