Strona 1 z 1

Zapach moczu na dywanie Shaggy

PostNapisane: Pn cze 19, 2017 2:18 pm
przez weronka
Mój maluszek ostatnio zsikał nam się na dywanie. Prałam dwa razy, próbowałam wszystkimi sposobami ale zapachu nie usunę...plamek nie ma ale czuć cały czas. Macie jakieś magiczne sposoby na pozbycie się tego zapachu?

Re: Zapach moczu na dywanie Shaggy

PostNapisane: Pn cze 19, 2017 3:17 pm
przez ewelka
Dywan wyczyścisz ale zneutralizować zapach moczu to jest wyższa szkołą jazdy :) Najlepiej oddaj dywan do kliniki dywanów- taka pralnia chemiczna od kopa ci wyczyści dywan tak, że będzie jak nowy. Oni mają stosunkowo tanie usługi a efekty naprawdę są świetne.

Re: Zapach moczu na dywanie Shaggy

PostNapisane: Śr cze 21, 2017 12:06 pm
przez mixturka
a nie lepiej zanieść do palni?Potraktują odpowiednimi środkami i zapach powinien zniknąć.

Re: Zapach moczu na dywanie Shaggy

PostNapisane: Śr cze 21, 2017 12:34 pm
przez KamiBaronowa
Ja to bym się nawet nie zastanawia tylko od razu dywan do pralni oddała. Klinikę dywanów znam stąd iż moja znajoma, która prowadzi pensjonat wysyła tam co jakiś czas wszystkie dywany do ozonowania. Z tego co wiem to ceny faktycznie są niskie a efekt taki, że dywany cały czas jak nowe :)

Re: Zapach moczu na dywanie Shaggy

PostNapisane: Cz cze 29, 2017 8:49 am
przez weronka
Problem rozwiązany- zrobiłam tak jak sugerowaliście i oddałam dywan do kliniki dywanów. Robili jakieś ozonowanie itp.- tanio wyszło a dywan pachnie jak nowy :) Dzięki a zainteresowanie- mam nadzieję, że komuś przysłuży się ten post i odpowiedzi w nim zawarte :)

Re: Zapach moczu na dywanie Shaggy

PostNapisane: Cz lis 26, 2020 10:18 am
przez walerka32
Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic - zadzwoń też do nich https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Piorą m.in. dywany i wykładziny. Można zamówić usługę w domu. Mogą też zabrać dywan ze sobą - bezpośrednio z domu. A po czyszczeniu go odwieźć. Wszystko jest proste to ogarnięcia, bo wystarczy jeden telefon do nich. Działają kompleksowo i są bardzo elastyczni.