Wyszukiwanie zaawansowane »

Wycieczka do Hiszpanii

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Wycieczka do Hiszpanii

Postprzez zankame » N sie 20, 2017 6:00 pm

Witam, razem z rodzeństwem (łącznie jest nas 5-cioro) chcemy sprawić rodzicom prezent na 30 rocznicę ślubu. Z racji tego, że jest nas trochę, a później przyszły wnuki - rodzice nigdy nigdzie nie wyjeżdżali, bo wiecznie były ważniejsze wydatki, albo po prostu ciężko byłoby zabrać wszystkich. W podziękowaniu, a także z racji rocznicy zebraliśmy pokaźną kwotę na wyjazd. Po długich negocjacjach padło na Hiszpanię - obszar Półwyspu Iberyjskiego łącznie z Balearami i Wyspami Kanaryjskimi. Raczej ciężko nam będzie ustalić konkretny plan wyjazdu więc lepiej byłoby skorzystać z jakiegoś biura. Poza tym, nie chcemy żeby tato prowadził - to ich wyjazd - niech odpoczną. Znaleźliśmy https://directspaintour.com/pl/ - czy korzystaliście?
Ostatnio edytowano N sie 27, 2017 3:27 pm przez zankame, łącznie edytowano 1 raz
zankame

Re: Wycieczka do Hiszpanii

Postprzez evita » Śr sie 23, 2017 1:48 pm

Ja bym pomyślała o Itace.
evita

Postprzez foxi » Cz wrz 21, 2017 7:28 pm

My nie korzystamy z żadnych biur.Wszystko organizujemy sobie sami.Najpierw kupujemy bilety na samolot (wyprzedzenie kilku miesięcy) na miesiąc przed wyjazdem załatwiamy noclegi.Wyżywienie to już jest pikuś. Staramy się nie przesadzać z kosztami za określone rzeczy , dzięki temu na miejscu możemy więcej zobaczyć i wydać pieniędzy. Także na miejscu szukaliśmy taniego parkingu w Balicach (bo z Krakowa najczęściej latamy) i od kilku lat korzystamy z tego - https://parkujgo.pl/cennik-parking-balice.html .Tam w cenie mamy dowóz do terminala i odbiór po powrocie. pzdr.
Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl
foxi

Postprzez Ajlar » Cz gru 28, 2017 8:54 pm

Jezeli chodzi o parking balice - najlepsze ceny to niezle ceny ma parking o nazwie: PandaParking. Srednio to jest 6zl za dobe, ale przy dluzszych postojach wychodzi juz okolo 5 zl - wiece wg mnie - doslownie grosze. Bardziej sie to oplaca niz branie taxowki, szczegolnie iz Balice to juz II strefa - wiec wyjdzie kilkadziesiat zlotych w jedna strone. Parking oczywiscie monitorowany i strzezony, wiec nie ma co sie martwic o swoje auto.
Ajlar

Postprzez felicze » Pt lut 16, 2018 3:47 pm

Jeśli chodzi o Hiszpanię to ja bardzo lubię ten kraj i chętnie tam wracam. Byłam już w Nerji i Torrevieji, najpierw szukałam lotów w dobrej cenie, a później rezerwowałam kwatery na Bookaparcie
felicze

Postprzez sophya » Pn mar 26, 2018 11:56 am

felicze napisał(a):Jeśli chodzi o Hiszpanię to ja bardzo lubię ten kraj i chętnie tam wracam. Byłam już w Nerji i Torrevieji, najpierw szukałam lotów w dobrej cenie, a później rezerwowałam kwatery na Bookaparcie

Ja w tym roku na wakacje wybieram się do Torrevieji właśnie :D
sophya

Postprzez jaskier » Śr maja 02, 2018 7:14 am

sophya napisał(a):
felicze napisał(a):Jeśli chodzi o Hiszpanię to ja bardzo lubię ten kraj i chętnie tam wracam. Byłam już w Nerji i Torrevieji, najpierw szukałam lotów w dobrej cenie, a później rezerwowałam kwatery na Bookaparcie

Ja w tym roku na wakacje wybieram się do Torrevieji właśnie :D

Dobry wybór, to bardzo fajna i interesująca miejscówka ;)
jaskier

Postprzez pleka » Pt maja 04, 2018 1:42 pm

Hiszpania to piękny kraj, byłem 3 razy i bardzo polecam
pleka

Postprzez ann78 » Pt maja 11, 2018 2:49 pm

Moja znajoma nie dawno miała lecieć do Hiszpanii ale odwołali jej lot, na szczęście pomogła jej ekipa z https://wyplatazalot.pl Skutecznie odzyskali dla należyte odszkodowanie za szkody spowodowane odwołanym lotem.
ann78

Postprzez helveta » Śr lip 11, 2018 3:24 am

Ja zdecydowałam się też polecieć do Hiszpanii, ja akurat wybrałam Esteponę, wydaje się być stworzoną dla mnie miejscówką.
helveta

Powrót do Rozmaitości