Wyszukiwanie zaawansowane »

Serwis komputerowy

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Serwis komputerowy

Postprzez rawak » Śr gru 02, 2020 1:01 pm

taki serwis to świetna sprawa, według mnie się sprawdzi
rawak

Postprzez jjusti18 » Cz gru 31, 2020 10:11 am

Ja interesuje was dobre, sprawnie działające pogotowie komputerowe warto zgłosić się do mediakoder.pl. Ponieważ tam znajdziecie kogoś z długoletnim doświadczeniem, kogoś kto dokładnie zdiagnozuje i naprawi usterkę.
jjusti18

Postprzez motylek88 » Cz gru 31, 2020 1:18 pm

A może powiecie gdzie możliwa jest również naprawa laptopa ? Bo, ja przykładowo z takim sprzętem mam problem. Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć na terenie Krakowa niezawodna jest firma marcoserwis.net. Czy to prawda?
motylek88

Postprzez felkowina » Śr sty 13, 2021 3:53 pm

Ja już mam dość stary laptop i chyba już nadeszła pora na kupno nowego... Niestety naprawa się już nie opłaca. Dlatego szukam jakiegoś sklepu z laptopami. Znacie może https://hanzo.com.pl/ ? Mają dość ciekawe oferty.
felkowina

Postprzez malgosia167 » Pt sty 22, 2021 8:37 pm

Ja wybrałam serwis http://naprawalaptopow.sierpniowy.pl/ , zadziałali naprawdę szybko, za co jestem im bardzo wdzięczna, bo dzieciaki na zdalnych lekcjach, ja w pracy, więc bez laptopa jak bez ręki... Też zastanawiam się nad wymianą sprzętu na nowy, ale chyba jeszcze się wstrzymam, na razie po tej naprawie działa sprawnie.
malgosia167

Poprzednia strona

Powrót do Rozmaitości