Wyszukiwanie zaawansowane »

Płaszcz zimowy

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Płaszcz zimowy

Postprzez annamaria » Cz sty 04, 2018 1:49 pm

ostatnio zauwazylam ze sporo plaszczy zimowych nie ma podszewki zupelnie lub ma ja czesciowo - np. tylko w rekawach lub tylko na plecach. Sa to przewaznie plaszcze z welny i kaszmiru (10-30%). Co o tym sadzicie? Mialyscie kiedys taki plaszcz na zime?
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.
annamaria

Re: Płaszcz zimowy

Postprzez xena » Pt sty 05, 2018 10:06 am

annamaria napisał(a):ostatnio zauwazylam ze sporo plaszczy zimowych nie ma podszewki zupelnie lub ma ja czesciowo - np. tylko w rekawach lub tylko na plecach. Sa to przewaznie plaszcze z welny i kaszmiru (10-30%). Co o tym sadzicie? Mialyscie kiedys taki plaszcz na zime?

Mam taki płaszcz. Ale nie chodze w nim zima, ale jedynie w jesiennych miesiącach. Jednak jeśli chodzi o te zimowe miesiące to zwracam uwagę na to aby płaszcz był cieplutki oraz miał podszewke. TO bardzo ważne.
Wełna i kaszmir są ciepłe,jednak jak jest minus 10 czy minus 15 stopni to taka podszewka zapewnia Ci dobre grzanie
Pozxa tym z tego co widzę w sklepach to jest bardzo wiele płaszczy z całkowitymi podszewkami:
https://answear.com/p/plaszcze-278-k.html
W answear na przykład.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.
xena

Postprzez uara » Pt sty 05, 2018 8:47 pm

ostatnio fajne płaszczyki zimowe można było dostać w hm, kupiłem jeden
uara

Postprzez Anka14 » Cz maja 24, 2018 12:32 pm

Nie spotkałam się z takimi modelami, ale wszystko zależy gdzie i co kupujesz. Ja jestem wierna domodi, a że zawsze kupuję wszystko po sezonie (bo jak wiadomo ceny są nieporównywalne), to udało mi się kupić bardzo ładny płaszcz na https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/ ... ze-damskie z normalną całkowitą podszewką :)
Anka14

Postprzez maxinusia » Cz maja 24, 2018 4:40 pm

też to widziałam, chyba dlatego, że nie ma już takich "syberyjskich" mrozów jak kiedyś były.
maxinusia

Postprzez monikabert90 » Cz lis 15, 2018 8:30 am

Ja za bardzo się nad tym nie zastanawiam. Dla mnie najważniejsze jest to, aby płaszcz był ciepły, ładny i dobrze na mnie leżał. W tym roku zamówiłam sobie bardzo fajny płaszczyk na zimę na stronie https://www.renee.pl/plaszcze-damskie. Jest całkiem dobrej jakości, a ja wcale za niego dużo nie musiałam zapłacić :) Za przesyłkę również nic nie płaciłam :) Więc jeśli jeszcze nie macie płaszcza na zimę, to polecam tam zajrzeć :)
monikabert90

Postprzez neolerga » Cz lis 15, 2018 2:37 pm

Ja raczej nie przywiązuję wagi do materiału płaszcza. Wybieram po prostu to co mi się podoba.
neolerga

Postprzez cemes » Pn lis 26, 2018 6:33 pm

Czy któraś z Was ma furto na zimę? Jaki model najlepiej wybrać?
cemes

Postprzez malinkaaa89 » Śr paź 02, 2019 12:37 am

Ja z kolei przywiązuje ogromną wagę do materiału, z którego został wykonany płaszcz. Nie kupuję kiepskiej jakości płaszczy, bo zwyczajnie szkoda mi na nie pieniędzy. Wychodzę z założenia, że lepiej jest kupować ubrania wysokiej jakości, które będziemy nosić przez lata. Staram się też w miarę możliwości kupować ubrania polskich marek, żeby wspierać lokalny biznes. Poza ubrania uszyte w Polsce są dużo lepszej jakości. Bardzo podobają mi się płaszcze z tej oferty https://polskieplaszcze.pl/pl/c/Plaszcz ... at_12_43/1 i zastanawiam się nad kupieniem sobie tego płaszcza, ale nie wiem na jaki kolor powinnam się zdecydować. Napisałybyście mi jaki najbardziej Wam się podoba?
malinkaaa89

Postprzez marzenka.o » Śr paź 02, 2019 9:41 am

Mnie w tym roku czeka taki zakup. I już się boje tych wydatków...
marzenka.o

Następna strona

Powrót do Rozmaitości