Wyszukiwanie zaawansowane »

Alergia na biżuterię

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Alergia na biżuterię

Postprzez klaudekk » Pt sty 12, 2018 11:40 am

Macie uczulenie na biżuterię? Zacznijcie stosować preparaty dostępne na stronie alergiananikiel.pl
Będziecie zachwyceni
klaudekk

Re: Alergia na biżuterię

Postprzez Gogo » Pt sty 12, 2018 1:27 pm

To musi być bardzo uciążliwy problem... nie zazdroszczę wcale
Gogo

Postprzez malgorzka » Pn sty 22, 2018 3:04 pm

Alergia na biżuterię czyli alergia na nikiel? Na szczęście ta alergia mnie nie dotyczy, ale cierpię na inną. Wiele informacji na temat alergii czerpię ze strony alergiczne.info . Może ktoś z was zna? Jeżeli nie ,to koniecznie zajrzyjcie na tą stronę www- znajdziecie tam odpowiedzi na nurtujące was pytania.
malgorzka

Postprzez merida » Śr sty 24, 2018 10:29 am

Jeżeli kupuje się biżuterię dobrej jakości, a nie z tworzyw sztucznych to nie jest ona uczulająca. Osobiście uwielbiam Sklep Jubilerski Marek Piątek- miła obsługa, która zawsze pomoże przy wyborze odpowiedich dla mnie produktów.
Success is the result of perfection.
merida

Postprzez martucha555 » Cz sty 25, 2018 11:31 am

Ja mam uczulenie nikiel i już się pogodziłam z tym, że sztuczną biżuterię mogę nosić nie dłużej niż jeden wieczór. Później wysypka. Ale kupuję czasami biżuterię ze stali szlachetnej, ona nie uczula a wygląda bardzo ładnie.
martucha555

Postprzez trelu » Śr sty 31, 2018 3:51 pm

Witam, mam problem z moim zdrowiem. Zastanawiam się, czy jestem chory czy mam na coś uczulenie, bo od dłuższego czasu cały czas kicham. Na http://www.alergia-online.pl/skorne-objawy-alergiczne/ o tym czytałem i faktycznie, może to być alergia. Jak najłatwiej odróżnić przeziębienie od alergii, macie jakieś sposoby?
trelu

Postprzez reuh » Cz lut 01, 2018 7:56 pm

chyba cierpię na alergię na biżuterię, jak to sprawdzić najlepiej?
reuh

Postprzez polarka » Pt lut 02, 2018 10:01 pm

Na szczęście nie mam z tym problemu, ale moja znajoma od dłuższego czasu nie może nosić wisiorków ani kolczyków bo momentalnie dostaje wysypki..
polarka

Postprzez Alisja » Cz mar 15, 2018 2:58 pm

Ja też jestem alergiczką i u mnie objawy alergiczne pojawiają się głównie na skórze. W związku z tym muszę stale uważać, aby nie stosować jakichś nieznanych kosmetyków, co mogłoby negatywnie się odbić na mojej skórze. Na szczęście ostatnio dzięki koleżance zainteresowałam się bardziej makijażem mineralnym. W ten sposób poczytałam trochę w necie - http://www.ezebra.pl/Makijaz-mineralny-krok-po-kroku-blog-pol-1509711829.html, podobno kosmetyki mineralne doskonale kryją i maskują, a jednocześnie są delikatne dla skóry. Pożyjemy, zobaczymy...
Alisja

Powrót do Rozmaitości