Wyszukiwanie zaawansowane »

Prezent dla mamy

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Prezent dla mamy

Postprzez Martazosiedla » Śr wrz 26, 2018 8:06 am

Ja zastanawiam się nad łańcuszkiem z okazji jej urodzin. Chciałabym,żeby poczuła się wyjątkowo,bo ostatnio dużo przeszła. Planuję kupić jakiś super łańcuszek i zrobić niezłą imprezę. Który powinnam wybrać https://www.karkosik.pl/25-zlote-lancuszki ? Chciałabym,żeby był złoty, mam odłożonych trochę pieniędzy, mama ma urodziny za mieisąc,więc akurat uda mi się wszystko ogarnąć,tylko chciałabym już podjąć decyzję. Proszę o rady, z góry dziękuję
Martazosiedla

Postprzez alanala » Śr wrz 26, 2018 11:10 am

myślę ze jest to swietny pomysł :D :D
alanala

Postprzez sussie2 » N lis 04, 2018 9:54 am

Ja też uważam, że perfumy to dobry pomysł na prezent. Jednak postawiłabym na perfumy niszowe, których nikt inny raczej nie ma. Eleganckie flakony i oryginalne zapachy to zdecydowanie przepis na sukces.
sussie2

Postprzez mamaAla » Wt lis 06, 2018 9:14 pm

Uważam, że pomysł z pierścionkiem jest dosyć fajny. Mogę polecić polską stronę z rękodziełem https://malafabryczka.pl/kategoria/pierscionki/187 gdzie mają duży wybór pierścionków. Często wykonanych tylko w jednym egzemplarzu. Myślę, że to fajnie mieć jedyny taki pierścionek na świecie.
mamaAla

Postprzez zuzkvvf » Śr gru 12, 2018 11:19 pm

Dla mamy nie ma jak perfumy. Tanio i latwo można je kupić online np. tutaj www.markowaperfumeria.pl. W sieci kupuje od lat i jest bardzo zadowolona. ;-)
zuzkvvf

Poprzednia strona

Powrót do Rozmaitości